Išskirtinis šokių šou ŠOK vyko Plungės kultūros centre

2018-01-30


Plungės kultūros centras sausio 27 dieną, 17 valandą, kvietė į judesio ir muzikos šou, kuriame dalyvavo 12 šokių kolektyvų iš Klaipėdos, Mažeikių, Raseinių, Telšių, Šiaulių, Kretingos ir Plungės. Renginyje kolektyvai pristatė po 1 šokį ir taip pat turėjo sudalyvauti improvizuotoje užduotyje ir pagal burtų keliu gautą vienos minutės įvairiausių užsienio atlikėjų dainų ištraukas pristatyti šokį.

Kolektyvus vertino komisija, kurią sudarė: daugiau negu 15 metų choreografinį darbo stažą skaičiuojanti sportinio šokio vyresnioji mokytoja Kristina Savickienė; Klaipėdos universiteto choreografijos specialybės magistrė, šokio pedagogė, Lietuvoje ir užsienyje puikiai vertinamo šokių kolektyvo „Mažasis suvartukas“ baletmeisterė; Žemaitijos televizijos direktorius Algirdas Šimkevičius; sporto psichologijos magistrė, choreografė, šiuolaikinių šokių studijos „Hera“ vadovė Monika Gedgaudaitė Aniščenko; Paulius Vaitkevičius, šokio pedagogas, choreografas; choreografijos ir edukologijos magistrė, šokių pedagogė, vyresnioji sportinių šokių mokytoja, šokių kolektyvo „Refresko“ vadovė Roma Kasteckaitė.

Po ilgų komisijos diskusijų I vieta atiteko šokių ansambliui „Vijurkas“ iš Klaipėdos (vad. V. Šleinienė, L. Šleiniūtė, M. Ruginytė-Šimkuvienė); II vieta – Klaipėdos ,,Varpo‘ gimnazijos merginų šokių studijai (vad. M. Stankevičienė); III vieta atiteko Šiaulių šokių studijai „Mega“ (vad. J. Vaitkienė). Komisija taip pat kolektyvams skyrė nominacijas: „Inkarėliui“ iš Klaipėdos atiteko nominacija „Sinchroniškiausias kolektyvas“; „Niuansui“ (merginų grupei) iš Mažeikių atiteko nominacija už „Geriausią techniką“; „Žaviausio kolektyvo” nominacija atiteko „Kūrybos kišenei“ iš Klaipėdos; „Stilingiausio kolektyvo” nominacija atiteko „Akcentui“ iš Klaipėdos; „Nuotaikai“ iš Raseinių – nominacija „Elegantiškiausias kolektyvas“; „Energingiausio kolektyvo“ nominacija skirta kolektyvui „Erdvė“ iš Telšių; „Vėjunai“ iš Kretingos atiteko nominacija „Plastiškiausias kolektyvas“; „Riva” iš Plungės buvo apdovanota nominacija „Žiūrovų favoritas“; „Niuansui“ (jaunimo grupei) iš Mažeikių atiteko nominacija „Improvizacinė užduotis“.

Gausiai susirinkusi publika ne tik stebėjo skirtingus ir spalvingus šokėjų pasirodymus, bet ir patys buvo kviečiami pajudėti ir laimėti specialius prizus. Vakaras buvo įdomus, muzikalus, energingas ir suteikė daug puikių akimirkų ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams.


KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.