Išrinkti Plungės mieste pasipuošę gražiausiai

2017-12-28

Praėjusią savaitę Plungės rajono savivaldybės administracijos kviesta komisija apžiūrėjo  Plungės miestą bandydama išsiaiškinti, kurių įmonių, įstaigų, organizacijų ar privačių namų savininkai savo erdves, kiemus ar vitrinas švenčių laukia papuošę gražiausiai ir nusipelnė būti įvertinti.

Komisijos nariai džiaugėsi, jog šiemet pasipuošusiųjų itin daug – kone kas antras namas, bent jau pagrindinėse gatvėse, praeivių ar pravažiuojančiųjų dėmesį traukia įvairiaspalvėmis žybsinčiomis lemputėmis, pintais Advento vainikais, kalėdiniais žaisliukais ar kita šventine atributika. Todėl teko pasukti galvą ir net šiek tiek pasiginčyti, kam atiteks Plungės miesto seniūnijos skelbto konkurso laurai.

Galiausiai komisijos nariai nutarė, kad gražiausiai papuošta įmonės teritorija vertėtų pripažinti UAB „Plungės Jonis“ ir šalia esančių statinių. Gražiausiai papuošta viešoji erdvė mūsų mieste, komisijos nuomone, yra prie kavinės „Takava“, kuri įsikūrusi A. Jucio gatvėje esančiame skverelyje, prie „Supermiesto“ aikštelės. Šventiškiausiai savo namų valdą papuošė Kapucinų g. 7-uoju numeriu pažymėto namo savininkai Vilma ir Dainius Kaušai, o už akį traukiančias vitrinas apdovanojimų nusipelnė net dvi išrinktosios – juvelyrinių dirbinių ir papuošalų parduotuvė „Hermis“ bei taip pat juvelyrinių dirbinių parduotuvė „Sidabro gėlė“.

Norime padėkoti visoms  mieste šventinę nuotaiką padedančioms kurti įmonėms, įstaigoms bei organizacijoms, ačiū tariame ir privačių namų bei valdų savininkams, na o su konkurso nugalėtojais bus susisiekta asmeniškai. Kaip jau skelbėme anksčiau, jie bus pagerbti ir apdovanoti.

Gražių švenčių visiems!


Plungės miesto seniūnijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.