Išrinkti nauji Plungės rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos nariai – jaunimo atstovai

2023-06-09

Išrinkti nauji Plungės rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos nariai – jaunimo atstovai

Birželio 6 dieną Plungės rajono savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje vyko jaunimo atstovų į Plungės rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybą rinkimai. Susirinkusius nuoširdžiai pasveikino ir praragino būti veikliems, energingiems Savivaldybės mero patarėja Anastasija Bojog.

Slaptu balsavimu išrinkti šeši jaunimo atstovai, kurie du metus atstovaus Plungės rajono savivaldybės jaunimą: Vincentas Adakauskas, Barbora Gedvilaitė, Neimantas Rimavičius, Laurynas Smaguris, Monika Šakinė, Ula Trilikauskaitė..

Šiais metais jaunimo atstovų rinkimuose kandidatavo 9 jaunuoliai, atstovavusių ne tik įvairioms Savivaldybėje veikiančioms jaunimo bei su jaunimu dirbančioms  organizacijoms, neformalioms jaunimo grupėms ar mokinių savivaldoms, bet ir patys išsikėlę savo kandidatūras.

Jaunimo atstovai buvo renkami viešo visuotinio jaunimo organizacijų, su jaunimu dirbančių organizacijų, mokinių (studentų) savivaldų, veikiančių Savivaldybės teritorijoje, atstovų susirinkimo metu. Susirinkime išreiškė norą dalyvauti 8 deleguotų atstovų iš skirtingų rajono organizacijų, įstaigų ir bendruomenių, turėjusių balso teisę jaunimo atstovų rinkimuose.

Dėkojame visiems dalyvavusiems jaunimo demokratijos šventėje. Išrinktiems jaunimo atstovams linkime sėkmės, atsakingai atstovauti Plungės rajono savivaldybės jaunimui!

Jurga Venckuvienė,

Plungės r. savivaldybės administracijos

jaunimo reikalų koordinatorė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.