Išrinkta Jaunimo metodinė taryba prie Plungės teritorinės darbo biržos

2013-09-27

               Rugsėjo 12 d. Plungės teritorinėje darbo biržoje (toliau – Plungės TDB) į vyko pirmasis pažintinis Jaunimo metodinės tarybos prie Plungės TDB posėdis. Metodinė taryba (toliau – Taryba) yra visuomeniniais pagrindais veikiantis kolegialus organas. Šios Tarybos sprendimai, pasiūlymai yra patariamojo, rekomendacinio pobūdžio Lietuvos darbo biržoms ir jų struktūriniams padaliniams.

              Tarybos tikslas – skatinti užimtumo ir jaunimo politiką  formuluojančių ir į gyvendinančių institucijų bendradarbiavimą bei jaunimo dalyvavimą, rengiant ir į gyvendinant programas ir priemones, padedančias jaunimui sėkmingai integruotis į darbo rinką, užtikrinant darbo biržų  teikiamų paslaugų prieinamumą, atitikimą į vairių jaunimo grupių poreikiams.

              Posėdžio metu šios Tarybos pirmininke buvo išrinkta  Savivaldybės administracijos  jaunimo reikalų koordinatorė Lolita Vaitkevičienė, pavaduotoja – Plungės TDB Jaunimo darbo centro skyriaus vedėja Vitalija Stasiulienė ir sekretore – Mažeikių jaunimo darbo centro vyr. specialistė Ligita Diržininkienė.

              Taip pat patvirtinti Tarybos nuostatai, pristatytos Plungės TDB Jaunimo darbo centro  teikiamos paslaugos.

PRIDEDAMA:
              1. Jaunimo darbo centrai.
              2. Jaunimo situacija darbo rinkoje.
             

Plungės rajono savivaldybės administracijos informacija
    

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.