Įspūdingi kultūriniai įvykiai Plungės kultūros centre

2018-03-27


Kovo 23 dienos Plungės kultūros centro kultūriniai įvykiai tikrai verti kultūrinio rekordo. Tą dieną Kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Saula“, vadovaujamas Romo Matulio ir Sigitos Matulienės, pristatė žiūrovams net keturias premjeras. Į teatro veiksmą buvo pakviesti visi nuo mažiausio iki senjoro.

Teatro „Saula“ paruošiamoji grupė parodė spalvingą, linksmą spektaklį „Nedorėlė bitė“ (rež. S. ir R. Matuliai). Vaikų auditorijai buvo pristatytas spektaklis, sukurtas pagal lietuvių liaudies pasakas ir Plungės krašto padavimus, „Pasaka apie drąsuolį berną“ (rež. S. ir R. Matuliai). Spektaklį jaunieji aktoriai suvaidino gražia žemaičių tarme. Moksleiviškoji auditorija buvo pakviesta į teatro „Saula“ paauglių grupės spektaklį „Klasė“ (rež. S. ir R. Matuliai). Skaudžią paauglių bendravimo ir patyčių temą pasiūlė patys šio spektaklio aktoriai. Jaunimo ir suaugusiųjų auditorijai teatro „Saula“ jaunimo grupė suvaidino spektaklį pagal J. Grušą „Meilė, velnias ir džiazas“ (rež. S. ir R. Matuliai), pakviesdamas žiūrovus pamąstyti žiaurumo, nužmogėjimo, meilės ir vilties temomis.

Tikrai išskirtinis meno įvykis, kai vienas mūsų meno kolektyvas žiūrovus tą pačią dieną pakvietė net į keturias naujausias savo sukurtas programas. Scenoje vaidino daugiau nei 90 talentingų, puikią teatrinę mokyklą įsisavinusių jaunų žmonių. Ir dar vienas įspūdingas skaičius, kurio turbūt būtų sunku  pasiekti bet kuriai meno įžymybei, kai teatras „Saula“ tą pačią dieną surinko tris „anšlagines“ sales žiūrovų. Ši diena, tikimės, įeis į Plungės krašto kultūros istoriją.

 

Plungės kultūros centro informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.