Iš tarptautinio „Lampe Challenge” krepšinio turnyro su sidabro medaliais!

2022-05-26

Gegužės 20-22 dienomis, Stokholme (Švedijoje), vyko tarptautinis turnyras „Lampe Challenge”, kuriame dalyvavo net 120 kviestinių komandų iš Švedijos, Suomijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, Ispanijos, Turkijos ir vieninteliai Lietuvos atstovai – Plungės SRC 2007 metų vaikinų krepšinio komanda.

Komandai, vadovaujamai Virgilijaus Lapio, teko garbė dalyvauti Elito grupėje, kur pirmą dieną pavyko švęsti pergalę prieš Kungsholmen Basket (Švedija) komandą. Antrą dieną toliau žingsniuota be pralaimėjimų, pergalės pasiektos ir prieš Suadiye Basketbol (Turkija) ir Hammarty Basket Green (Švedija) komandas. Tai leido savo grupėje užimti 1 vietą ir iškovoti teisę sekmadienį žaisti Elite 07 turnyro finale. Du kėlinius pirmavę plungiškiai, antroje varžybų pusėje paleido iniciatyvą iš savo rankų ir teko pripažinti Alvik Basket (Švedija) komandos, Švedijos čempionų, pranašumą finalo varžybose dėl 1-osios vietos. 

Finalo varžybas stebėjo ir apdovanojimus įteikė pats Maciej Lampe. Vaikinai buvo apdovanoti medaliais ir įspūdingo grožio taure. Visas varžybas stebėjo ir žemaičius palaikė bei svetingai savo namuose priėmė, Švedijoje gyvenantys Dalia ir Vidas Armaliai (Manto Armalio, Lietuvos ledo ritulio rinktinės vartininko, tėvai). 

Plungės SRC vaikinų komandai šis tarptautinis turnyras buvo didžiulė patirtis. Už šią galimybę didelis Ačiū Plungės miesto merui Audriui Klišoniui, Plungės rajono sporto tarybai, LKF, Plungės SRC bei komandos treneriui ir krepšininkų tėveliams!

Plungės SRC inf.

Įvertinti naujieną

Visi komentarai

Komentarų nėra
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site.