Iš mokyklos suolo – į automobilių dirbtuves

2014-04-14      

 

       Plungės rajono Alsėdžių vidurinė mokykla, bendradarbiaudama su VšĮ Telšių regioniniu profesinio mokymo centru, sudaro galimybę abiejų mokymo įstaigų mokiniams dalyvauti įvairiose ugdymo veiklose.

      Mokiniai renkasi tokius dalykus, kurių nesimoko savo mokymo įstaigose.  Grupė 10-11 klasių Alsėdžių vidurinės mokyklos mokinių  net tris dienas dalyvavo Mokymo centro  automobilių mechaniko mokymo programos modulio  „Automobilių, jų mechanizmų ir sistemų sandara, veikimas“ praktiniuose užsiėmimuose. Tai buvo pats geriausias profesinis veiklinimas, kai, dar besimokydami vidurinėje mokykloje, mokiniai gali susipažinti su atskirų profesijų reikalavimais, aplinka, tam reikalingais gebėjimais ir kompetencijomis.

      Dalyvaudami mokymuose, vaikinai įgijo daug teorinių ir praktinių žinių, aplankė Varnių regioninio parko ekspoziciją, vyko ant Medvėgalio kalno, prie Lūksto ežero, susipažino su Mokymo centre vykdomomis programomis ir organizuojamais renginiais, dalyvavo draugystės vakaruose, kurių metu pristatė ir savo mokyklą.

      Visiems dalyviams įteikti sertifikatai  apie  įgytas kompetencijas.

                     

 

Alsėdžių vidurinės mokyklos informacija


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.