Irkluotojai sėkmingai pasirodė Trakuose

2019-09-12

Rugsėjo 7 – 8 d. Trakuose vyko „Galvės“ regata, kurioje sėkmingai dalyvavo Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai. Šauniai regatoje pasirodė Greta Gadeikytė, iškovojusi tris aukso medalius. Ji nugalėjo vienviete baidare 500 m nuotolyje, po to sėdo į dvivietę su porininke iš Panevėžio ir laimėjo antrąjį aukso medalį. Dar vieną aukso medalį 500 m distancijoje Greta pelnė, irkluodama keturvietę baidarę.

Aukso ir ir bronzos medalius laimėjo baidarininkas Mantas Jurgutis. Auksą laimėjo, 1000 m nuotolyje irkluodamas keturvietę baidarę su Šiaulių irkluotojais, o bronzą – irkluodamas dvivietę baidarę su šiauliečiu Tadu Lekerausku.

       Tarp vyrų startavęs kanojininkas Mantas Gadeikis 1000 m nuotolyje iškovojo sidabro medalį. Sidabro medalius laimėjo  Mantas Skarulskis ir Lukas Gudijus, irklavę dvivietę kanoją. Edvinas Šakinis šiame nuotolyje užėmė penktą vietą, irkluodamas vienvietę kanoją. Baidarininkus varžyboms  rengė treneriai Arvydas Vaitkus, o kanojinkus – Edmundas Gelčinskas.

Visi minėti sportininkai ir jų treneriai Lietuvos rinktinės sudėtyje rugsėjo 12-15 d. vyks į Bratislavą (Slovakija), kur dalyvaus tarptautinėje „Olympic Hopes“ regatoje.

 

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.