Irklavimo pirmenybėse plungiškiai iškovojo 25 medalius

2017-06-28

Birželio 23 dieną Plungės irklavimo bazėje vyko Plungės rajono atviros irklavimo pirmenybės. Dalyviai varžėsi baidarių ir kanojų irklavimo varžybose 200 metrų trasoje.

 

Varžybose, kuriose dalyvavo irkluotojai iš Klaipėdos, Šilutės, Panevėžio, Skuodo, Šiaulių ir Elektrėnų, puikiai pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai, kuriuos treniruoja Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas.

2000-2002 m. gimusių  vaikinų grupėje pirmą vietą iškovojo Mantas Gadeikis. 2003-2004 m.  gimusiųjų grupėje trečią vietą iškovojo Lukas Gudijus. Jauniausioje amžiaus kategorijoje – 2005 m.  gimusiųjų – antrą vietą užėmė Mantas Skarulskis.

2003 m.  gimusių mergaičių  grupėje sidabro medalio laimėtoja tapo Greta Gadeikytė. 199-2000 m.  gimusių mergaičių  amžiaus grupėje plungiškė Ieva Žemgulytė taip pat iškovojo sidabro medalį.

Plungės SRC irkluotojai daug medalių iškovojo, irkluodami ir poromis. 2002 m.  gimusių ir vyresnių vaikinų amžiaus grupėje Mantas Gadeikis ir Simonas Aleliūnas, irkluodami dvivietę kanoją, iškovojo aukso medalius. 2003 m.  gimusių ir jaunesnių berniukų amžiaus grupėje pirmą vietą, irkluodami dvivietę kanoją, užėmė Lukas Gudijus ir Edvinas Šakinis. 2005 m. gimusių ir jaunesnių berniukų amžiaus grupėje trečią vietą užėmė Matas Vaitkus ir Lukas Chraptavičius. Justas Prašukas, irkluodamas dvivietę baidarę su porininku iš Klaipėdos, 199-2000 m.  gimusių vaikinų amžiaus grupėje užėmė trečią vietą. 

1999-2000 m. gimusių merginų amžiaus grupėje, irkluodama dvivietę baidarę, pirmą vietą iškovojo Ugnės Sabaliauskaitės ir Ievos Žemgulytės pora. 2003 m. gimusių ir jaunesnių merginų amžiaus grupėje antrą vietą iškovojo Ugnė Sabaliauskaitė su porininke iš Šilutės. Trečią vietą tame pačiame plaukime užėmė plungiškių pora, kurią sudarė Gabija Sosickytė ir Urtė Erlickytė.

Pirmąsias vietas Plungės irkluotojai iškovojo irkluodami ir keturvietes baidares. Tarp merginų pirmą vietą iškovojo Plungės komanda, kurią sudarė  Ieva Žemgulytė, Greta Gadeikytė, Ugnė Sabaliauskaitė ir Gabija Sosickytė. Vaikinų grupėje taip pat triumfavo Plungės komanda, kurią  sudarė Linas Sabaliauskas, Justas Prašukas, Gytis Jasevičius ir Tautvydas Pilelis.

 

 

Plungės SRC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.