Iniciatyva „Aktyviai, draugiškai, sveikai“

2019-07-29

 

Šiandieninė mokykla siekia ne tik suteikti mokiniams į vairių sričių žinių, gebėjimų, bet ir ugdyti vertybines jų nuostatas. Viena iš mokyklos funkcijų – orientuoti mokinį į sveiko gyvenimo vertybių pasaulį , kurio pažinimas padeda pajusti prasmingo gyvenimo grožį , rasti aktyvaus, kūrybingo gyvenimo prasmę.

Siekdami skatinti mokinių su sveikata susijusių naudingų į pročių, vertybių ir elgesio formavimąsi, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (toliau – LMNŠC), Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras (toliau – SMLPC) kviečia dalyvauti iniciatyvoje „Aktyviai, draugiškai, sveikai“.

Iniciatyva „Aktyviai, draugiškai, sveikai“ – tai savanoriškas Lietuvos mokyklų bendruomenių renginys, kurio tikslas  – atkreipti mokyklų bendruomenių (ypač mokinių) dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą.

Iniciatyvoje gali dalyvauti bendruomenės į vairių tipų ugdymo į staigų, vykdančių ikimokyklinio, priešmokyklinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo programas.

Informacijos apie iniciatyvą viešinimas: organizatoriai informaciją apie iniciatyvą ir metodines rekomendacijas (1 priedas), informacijos apie mokykloje vykusios iniciatyvos rezultatus pateikimo aprašą (2 priedas) skelbia savo interneto svetainėse www.smlpc.lt ir www.lmnsc.lt.

Iniciatyvą rekomenduojama organizuoti 2019 m. rugsėjo–spalio mėnesiais.

Norinčios dalyvauti iniciatyvoje į staigos iki rugsėjo 13 d. registruojasi čia: https://bit.ly/2VDsrJM.

 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.