Informacija ir kvietimas Plungės rajono stalo teniso mėgėjams

2020-03-10

Plungės stalo teniso klubas „Žemaite“ jau du dešimtmečius organizuoja rajono stalo teniso asmeninius čempionatus. Į pagrindinius A ir B lygų čempionatus yra atranka, o štai C lygos (dar vadinamajame mėgėjų) čempionate gali dalyvauti visi norintys ir žinantys, kaip žaidžiamas stalo tenisas. Tai puiki proga pasitikrinti savo jėgas tiems, kurie nedalyvauja oficialiose varžybose, nes C lygos čempionate neleidžiama dalyvauti labiau pažengusiems šioje sporto šakoje žaidėjams. Vis didesnio populiarumo sulaukia jaunių ir jaunučių asmeniniai, vyrų ir mišrių dvejetų čempionatai.

Varžybos, kuriose gali dalyvauti visi norintys plungiškiai, vyks:

–          2020-03-14  – vyrų ir mišrių dvejetų čempionatai;

–          2020-03-28 – C (mėgėjų) lygos, jaunučių (gimusieji 2005 m. ir vėliau) ir jaunių (gimusieji 2002 -2004 m.) čempionatai, kuriuose gali dalyvauti ir moterys / merginos;

–          2020-04-25 – moterų / merginų čempionatas.

Varžybų vieta – Plungės technologijų ir verslo mokyklos sporto salė, adresas: Mendeno g. 7, Plungė. Galima ir internetinė registracija http://raudonajuoda.puslapiai.lt/.

Primename, kad 2019 metais rajono čempionais tapo Iveta Meškauskaitė ir Nerijus Kreišmontas. B lygos – Artūras Rimkus, C lygos – Nojus Bumblauskis. 2019 m. dvejetų čempionai – Nerijus Kreišmontas ir Rimvydas Meškauskas, mišrių dvejetų – Vida Ročiuvienė ir Stanislovas Ročius. Titulus apginti visada sunkiau nei iškovoti, betgi tikrai įmanoma. To padaryti nepavyks tik jaunių ir jaunučių čempionams. Jaunių čempionui Viliui Jankauskui šiais metais teks varžytis jau suaugusiųjų grupėje, o jaunučių čempionui Domantui Jonaičiui – jaunių grupėje. Tad linkime sėkmės jiems, ir bent du naujus čempionus sužinosime jau kovo 28 dieną.

Išsamesnė informacija klubo „Žemaite“ Facebook‘e: https://www.facebook.com/Plunges-STK-Zemaite

 

Informaciją parengė rajono čempionatų vyr. teisėjas (nacionalinė kategorija) Arūnas Juozas Auškalnis

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.