Informacija apie stalo teniso pirmenybes

2012-03-23

       Kiekvienais metais Plungės stalo teniso klubas ŽEMAITE organizuoja Plungės rajono stalo teniso pirmenybes.  2012-03-17 Plungės technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje į asmenines pirmenybes rinkosi visi norintys iÅ¡mėginti savo jėgas, patikrinti savo įgūdžius, pasižiūrėti, ką moka kiti. Vyko rajono mokinių (berniukų, vaikinų) pirmenybės ir vyrų pirmenybių pirmasis etapas (B lyga).
       Kaip pastebėjo Plungės stalo teniso klubo ŽEMAITE pirmininkas Stanislovas Ivanauskas, nuo pat klubo įsteigimo – 2000 metų – tokio gausaus dalyvių būrio dar nebuvo susirinkę. Varžyboms užsiregistravo 48 dalyviai. Susirinkusius pasveikino, palinkėjo sėkmės kovose Plungės rajono savivaldybės meras Albinas Klimas. Meras  atminimo prizus įteikė vyriausiam ir jauniausiems varžybų dalyviams.  Teikdamas prizą vyriausiajam, 1940 m. gim. Vincui Lauraičiui, stebėjosi, kaip Å¡is pasiryžta varžytis su jaunimu. Å is tik Å¡ypsojosi, o varžybose aplenkė 40 dalyvių ir užėmė 9 vietą. Å tai taip!  Sveikino dalyvius, pasidžiaugė vis didėjančiu stalo teniso mėgėjų būreliu sporto salės Å¡eimininkas, Plungės technologijos ir verslo mokyklos direktorius Audrius Misiūnas.
       Varžybose netrūko emocijų. Vieniems sekėsi geriau, kitiems teks laukti kitų pirmenybių ir treniruotis, kad galėtų siekti revanÅ¡o. Po atkaklių, beveik 5 valandas trukusių, kovų paaiÅ¡kėjo ir diplomų savininkai. Taip pat paaiÅ¡kėjo ir 4 kelialapių į rajono  A lygos pirmenybes savininkai. Å ie keturi prisijungs prie dvylikos geriausių 2011 metų pirmenybių žaidėjų ir balandžio mėnesį susikaus dėl rajono stalo teniso čempiono titulo.
    Rezultatai, statistika pateikti vyr. teisėjo Stanislovo Ivanausko:

 

 

    Mokinių (berniukai, vaikinai, gimę 1996 m. ir jaunesni) prizininkais tapo:
    Mokinių čempionui gerai sekėsi ir bendroje įskaitoje. Mantas iÅ¡kovojo bendrą IV vietą ir  teisę kovoti dėl rajono čempiono titulo. B lygos prizininkai:

 

Stalo teniso klubas ŽEMAITE inf.
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
X

    Kalba