IN MEMORIAM

2022-06-15
Žemaičių Kalvarijos seniūnas Liudas Gricius 1958-2022

LIUDAS GRICIUS

1958 – 2022

Birželio 14-ąją ištiko skaudi netektis – pražydus vasarvidžio žiedams mus netikėtai paliko vienas ryškiausių Plungės rajono savivaldybės seniūnų Liudas Gricius, kurio pasišventimas Žemaičių Kalvarijai ir seniūnijos gyventojams, rūpestingumas, darbštumas, entuziazmas ir paprasta žmogiška šiluma amžinai liks jį pažinojusiųjų atmintyje. Negailestinga mirtis staiga išplėšė pavyzdingą vyrą ir tėvą, nuoširdų kaimyną ir bičiulį.

Liudas Gricius gimė 1958 metų balandžio 15 dieną toli nuo Lietuvos – Krasnojarsko krašto Zaoziornos mieste. Grįžus į tėvų gimtinę, atėjus metui rinktis profesiją, jis mokėsi Rietavo TŪT, tapo agronomu, įgytas žinias pritaikė dirbdamas ŽŪB „Virkšai“ pirmininku, taip pat – ūkininkaudamas šeimos ūkyje.

Nuo 1995 metų Liudas Gricius dirbo Žemaičių Kalvarijos seniūnu. Savo gyvenimą paskyręs šiam išskirtiniam Žemaitijos kampeliui, ieškodamas galimybių pagerinti gyvenimą seniūnijos gyventojams, jis sąžiningu darbu ir visuomenine veikla pelnė aplinkinių pasitikėjimą ir pagarbą. Kasdieniame seniūno darbe jam pravertė Klaipėdos universiteto socialinių mokslų fakultete įgytos vadybos ir verslo administravimo žinios, taip pat – įgimtas pozityvumas, noras ieškoti ir rasti geriausius sprendimus. Be abejonės, Liudas Gricius pažinojo kiekvieną seniūnijos žmogų, per ilgus darbo dešimtmečius daug likimų palietė ranka ir širdimi, todėl Žemaičių Kalvarijos seniūnijos bendruomenei sunku kalbėti apie jį būtuoju laiku – tarsi jis vis dar esantis atostogose, bet tuoj grįšiantis, vėl visais darbais pasirūpinsiantis…

Liudas Gricius labai mylėjo gyvenimą, brangino viską, kas pasitaikė jo gyvenimo kelyje, labai vertino šeimą, tikėjimo svarbą žmogaus gyvenime. Kartu su žmona Dalia užaugino du sūnus ir dukrą. Tai buvo tvirto padorumo žmogus, Tėvynės ir gimtos žemės patriotas.

Daugelis visą gyvenimą stengiamės prisijaukinti mirtį, tačiau taip ir nepavyksta… Užgeso dar viena gyvybė šioje žemėje, mirė kruopštus darbuotojas, geras draugas, pareigingas šeimos tėvas ir vyras. Visada prisiminsime Liudą Gricių kaip jautrios sielos, nuoširdų, kuklų ir darbštų žmogų, neatsisakantį padėti ir patarti.

Liūdime kartu su šeima ir artimaisiais, reiškiame nuoširdžią užuojautą žmonai Daliai, vaikams Mindaugui, Nerijui ir Kristinai.

Plungės rajono savivaldybės ir Savivaldybės administracijos bendruomenė

gedulas
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.