Iki balandžio 10-osios – pareiga susitvarkyti rūsius ir kolektyvinės apsaugos statinius

2022-04-05
Rūsiai Praėjimai Kolektyvinės saugos statiniai

Plungės rajono savivaldybės administracija informuoja gyventojus, kad iki balandžio 10 dienos imtinai privaloma susitvarkyti kolektyvinės apsaugos statinių ir daugiabučių namų rūsių bendras patalpas, atlaisvinant praėjimus. Planuojama atlikti patikrinimus, kaip šios pareigos laikomasi.

Informuojame, kad Plungės rajono savivaldybės administracija rajone yra numačiusi 25 kolektyvinius apsaugos statinius. Akcentuojame, kad jokios grėsmės Lietuvai nėra, tačiau, prireikus, šie 25 statiniai gali būti greitai pritaikomi evakuotų gyventojų apsaugai ekstremaliųjų situacijų ar karo metu bei laikinam gyventojų prieglobsčiui, saugantis nuo žalingo aplinkos poveikio.

Rūsiai taip pat galėtų būti naudojami gyventojų prieglobsčiui, todėl maloniai prašome daugiabučiuose namuose ir įvairiose įstaigose susitvarkyti rūsius ir praėjimus į juos, išnešti nereikalingus daiktus.

Daugiabučių namų gyventojų prašome netinkamus naudoti daiktus dėti prie kolektyvinių atliekų aikštelių.

Kolektyvinės apsaugos statinių kiemuose išmestus daiktus prašome padėti tokioje vietoje, kad būtų patogu privažiuoti sunkiasvoriai transporto priemonei.

Maloniai prašome iš rūsių išneštus nebetinkamus naudoti daiktus sudėti pagal rūšis: elektroninė įranga (televizoriai, buitinė technika ir kt.), minkšti baldai, korpusiniai baldai ir panašiai. Akcentuojame, kad už šių atliekų surinkimą ir sutvarkymą papildomai mokėti nereikės. Atliekų surinkimas bus pradėtas vykdyti nuo balandžio 11 dienos.

Prašome apie pareigą susitvarkyti informuoti savo kaimynus, kolegas, draugus ir pažįstamus.

Kolektyvinės apsaugos statinių sąrašas (pridedama).

Plungės rajono savivaldybės administracijos informacija

Įvertinti naujieną

Visi komentarai

Komentarų nėra
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site.