II nacionalinis Petro Vyšniausko saksofonininkų konkursas

2017-09-08

 

 

Lapkričio 25 d. Plungėje vyks II nacionalinis Petro Vyšniausko saksofonininkų konkursas. Konkursą jau antrą kartą organizuoja Plungės kultūros centras, bendradarbiaudamas su Klaipėdos universiteto Menų akademija ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Muzikos fakulteto Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedra. Konkurso globėjas ir vertinimo komisijos pirmininkas – saksofonininkas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, LMTA profesorius Petras Vyšniauskas. Konkurso projekto vadovas – Plungės kultūros centro direktorius, KU Menų akademijos docentas Romas Matulis.

Konkursas siekia plėtoti visų amžiaus žmonių meninio ugdymo galimybes, populiarinti saksofono muziką, ypač tarp vaikų ir jaunimo, plėtoti atlikėjų meistriškumo gebėjimus, skatinti kokybiškų meno renginių rengimą regionuose. Visi – tiek pradedantieji, tiek besimokantys muzikuoti įvairiose meno mokyklose ar akademijose ir jau profesionaliai grojantys saksofonininkai – gali varžytis dviejose kategorijose. Abiejų kategorijų nugalėtojai bus apdovanojami diplomais, o laureatai – 1000 eurų piniginėmis premijomis.

Paraiškas organizatoriams reikia pateikti iki 2017 m. spalio 10 d. Konkurso nuostatai, dalyvio anketa ir išsamesnė informacija skelbiama Plungės kultūros centro internetinėje svetainėje www.plungeskc.lt.

Pridedama:

 

Plungės KC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.