II nacionalinis Petro Vyšniausko saksofonininkų konkursas

2017-10-03

 

 

Lapkričio 25 d. Plungėje vyks II nacionalinis Petro Vyšniausko saksofonininkų konkursas. Konkursą jau antrą kartą organizuoja Plungės kultūros centras, bendradarbiaudamas su Klaipėdos universiteto Menų akademija ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Muzikos fakulteto Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedra. Konkurso globėjas ir vertinimo komisijos pirmininkas – saksofonininkas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, LMTA profesorius Petras Vyšniauskas. Konkurso projekto vadovas – Plungės kultūros centro direktorius, KU Menų akademijos docentas Romas Matulis.

Konkursu siekiama plėtoti visų amžiaus žmonių meninio ugdymo galimybes, populiarinti saksofono muziką, ypač tarp vaikų ir jaunimo, plėtoti atlikėjų meistriškumo gebėjimus, skatinti kokybiškų meno renginių rengimą regionuose. Visi – tiek pradedantieji, tiek besimokantys muzikuoti įvairiose meno mokyklose ar akademijose ir jau profesionaliai grojantys saksofonininkai –  gali varžytis dviejose kategorijose. Abiejų kategorijų nugalėtojai bus apdovanojami diplomais, o laureatai – 1000 eurų piniginėmis premijomis. Konkurso dalyviai ne tik dalyvaus konkurse, bet turės unikalią galimybę bendrai kurti praktinio meistriškumo laboratorijose, kurias ves Londono Karališkojo koledžo meno diplomantė saksofonininkė Rusnė Mikiškaitė ir aktorius, režisierius, profesorius Valentinas Masalskis.

Paraiškas organizatoriams reikia pateikti iki 2017 m. spalio 10 d. Konkurso nuostatai, dalyvio anketa ir išsamesnė informacija skelbiama Plungės kultūros centro internetinėje svetainėje www.plungeskc.lt.


KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.