Įgyvendintas draugystės projektas, padedantis pažinti gimtąjį kraštą

2020-06-15

          

 Prasidėjus karantinui, mokyklų gyvenimas tarsi apsiribojo tik privačiomis erdvėmis. Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos

mokytojų Rinetos Raudienės, Jolantos Putriuvienės, Rasos Vilimienės-Jurkės, Danutės Užkurienės iniciatyva gegužė ir birželio mėnesiais buvo pradėtas „Draugystės projektas“ su Pažinimo licėjumi, esančiu Radviliškio rajone, Arimaičiuose. Netikėta pažintis prasidėjo internetinėje svetainėje idomipamoka.lt.

               Akademiko Adolfo Jucio progimnazijos ir Pažinimo licėjaus penktų klasių mokiniai darė savo krašto lankomiausių bei istorinių vietų aprašymus lietuvių kalba, vertė juos į anglų kalbą, fotografavo, ieškojo nuotraukų interneto platybėse, kūrė koliažus ir pristatė nuotolinio mokymo platformoje.

                Birželio 10 d. įvyko baigiamasis projekto pristatymas – integruota istorijos, anglų k., lietuvių k. ir informacinių technologijų pamoka. Mokiniai įdėmiai klausėsi savo bendraamžių pristatymų, uždavinėjo klausimus, emocionaliai dalijosi aplankytų vietovių įspūdžiais. O „Draugystės projekto“ metu sukurtos internetinės knygos vertos daugybės patiktukų!

                „Draugystės projektas“ – puikaus bendradarbiavimo pradžia, kurį kartu su partneriais nusprendėme auginti tol, kol projekto dalyviai baigs progimnaziją.

                 Draugystė padeda pažinti gimtąjį kraštą, atrasti tai, kas neatrasta, plėtoti galimybes, inicijuoti naujas idėjas ir veiklas. Draugystė veža!

 
   

Projekto koordinatorė Rineta Raudienė

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.