IEA TIMSS 2019 pagrindinio tyrimo kompiuterinio testavimo rezultatai Plungės Senamiesčio mokykloje

2019-12-17

 

Tarptautinė švietimo vertinimo asociacija IEA 2019 m. pavasarį organizavo tarptautinį matematikos ir gamtos mokslų tyrimą TIMSS 2019. Septintajame šio tyrimo cikle dalyvavo daugiau kaip 60 pasaulio šalių. Tyrimo tikslas – analizuoti mokinių matematikos ir gamtos mokslų pasiekimų tendencijas nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu.

Lietuvoje tyrime dalyvavo 4360 aštuntokų, 28 – iš mūsų mokyklos. Beje, tyrimas pirmą kartą buvo vykdomas kompiuteriais.

Norime pasidžiaugti, kad tyrime dalyvavusių mūsų mokyklos aštuntokų rezultatai geri ir lenkia šalies vidurkį . Matematikos vidutinis rezultatas – 51 (procentais), šalies – 40 (procentais). Gamtos mokslų vidutinis rezultatas – 58,1 (procentais), šalies – 48 (procentais). Taip pat džiugu, kad mūsų mokinių vidutinis rezultatas lenkia tyrimų rezultatus tiek pagal mokyklos tipą, tiek pagal vietovės tipą. Visais atvejais mokinių vidutiniai rezultatai patenka tarp 20 geriausių vidutinių rezultatų.

Lauksime rezultatų tarptautiniu lygmeniu.

 

Mokyklos informacija

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.