„Įdomiosios atostogos“ atkeliauja į Plungę: Vido Bareikio dainos premjera ir pažintis su sakalais

2021-06-21

Penktadienį, birželio 25 d., 13 val. LRT TELEVIZIJOS „Įdomiosios atostogos“ transliacija įvyks iš Plungės. Laidos vedėjai Vidas Bareikis ir Raminta Naujanytė-Bjelle su plungiškiais sveikinsis Babrungo slėnio estradoje. 

Fantastiško populiarumo prieš metus sulaukusi laida šį kartą kelionę per Lietuvą pradeda būtent Plungėje, kur tiesioginę transliaciją galės stebėti miesto gyventojai ir svečiai. Viena didžiausių staigmenų – atlikėjo Vido Bareikio naujosios dainos premjera, kurią išgirs visi transliacijos žiūrovai.

Be jau įprastų „Prototo“ ar „Juodųjų ir baltųjų“ žaidimų su plungiškiais, ypatingą pamoką surengs VšĮ „Lietuvos sakalininkai“ vadovas Virginijus Narkus ir jo sparnuotieji pagalbininkai. Taip pat drauge su miestiečiais „Įdomiųjų pamokų“ komanda sukurs masiškiausią „Eurovizijos“ konkurse Lietuvai atstovavusių „The Roop“ šokėjos Miglės Praniauskaitės namų darbų atlikimą.

Tiesioginę „Įdomiųjų atostogų“ transliaciją Babrungo slėnio estradoje stebėsiantys plungiškiai kviečiami pasirūpinti apdangalais nuo saulės ar lietaus, vandeniu ir laikytis Vyriausybės nustatytų karantino reikalavimų.

Raminta Naujanytė-Bjelle Vidas Bareikis
J. Stacevičiaus, LRT nuotr.

 

lrt.lt

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.