Į tarptautinį futbolo turnyrą Gdanske išvyksta Plungės futbolo aistruoliai

2013-09-11

 

 

 

 

 

    Plungės sporto ir rekreacijos centras, vykdydamas „Pietų Baltijos“ bendradarbiavimo per sieną 2007 – 2013 m. programos investicijų projektą „Sportas – kelias į toleranciją ir pagarbą“, sutelkė jaunųjų futbolininkų iš Plungės pajėgas ir kartu su treneriais, Centro darbuotojais bei Plungės rajono savivaldybės atstovais rugsėjo 18-19 dienomis vyks į Gdansko miestą Lenkijoje dalyvauti tarptautiniame futbolo turnyre ir seminare.

    Šiame tarptautiniame futbolo turnyre dalyvaus 24 berniukai, gimę 2000-2001 metais, ir 8 vaikinai, gimę 1996-1997 metais. Visi dalyviai – plungiškiai. Norintieji dalyvauti turnyre turėjo pereiti atranką, kuri buvo vykdoma pagal tokius kriterijus:

    Kartu su Plungės rajono delegacija į turnyrą atvyks projekto partnerio Danijos Roskildo miesto jaunieji futbolininkai ir treneriai bei Roskildo verslo koledžo atstovai. Juos visus Gdanske pasitiks turnyro šeimininkai – Gdansko sporto ir rekreacijos centro, Pomeranijos futbolo asociacijos atstovai ir Gdansko futbolo klubo „Gedania 1922“ sportininkai.

    Rugsėjo 18 d. turnyras prasidės burtų traukimu – taip komandos bus suskirstytos į grupes. Turnyro dalyviai bus skirstomi į tris amžiaus grupes. U-13 amžiaus grupėje iš viso dalyvaus 8 komandos, iš kurių trys bus iš Lietuvos, likusios – iš Lenkijos. U-17 amžiaus vaikinų grupėje dalyvaus 4 komandos: dvi iš Danijos ir po vieną iš Lietuvos ir Lenkijos. U-17 amžiaus merginų grupėje žais 4 komandos: po dvi iš Lenkijos ir Danijos. Iš viso turnyre dalyvaus 16 komandų, 128 žaidėjai.

    Pirmą turnyro dieną rungtynės vyks grupėse. Pasibaigus grupių etapui, žaidėjai aplankys Gdansko miestą. Po vizito vyks žaidėjų susipažinimo vakaras ir seminarai treneriams. Seminarų temos bus skirtos UEFA Respect programai (kova su diskriminacija, rasizmu, sveikatingumo skatinimas per fizinį aktyvumą, tarptautinio dialogo tarp futbolo aistruolių didinimas), kuri apima pagrindines projekto vertybes: garbingą žaidimą, toleranciją ir pagarbą.

    Antrą dieną bus žaidžiamos atkrintamosios rungtynės. Joms pasibaigus, bus įteikti apdovanojimai ir surengta uždarymo ceremonija, kuri ir užbaigs pirmąjį tarptautinį futbolo turnyrą.

    Šis pirmasis pagal projektą „Sportas – kelias į toleranciją ir pagarbą“ organizuojamas tarptautinis futbolo turnyras ir seminaras treneriams prisidės prie projekto idėjos – per tarptautinį bendradarbiavimą ugdyti toleranciją kultūriniams skirtumams ir sumažinti vyraujančią hipokineziją (hipokinezija – judėjimo stoka, nepakankamas lokomotorinio aparato ir ypač skeleto raumenų apkrovimas bei treniravimas) visuomenėje – įgyvendinimo. Turnyro dalyviai pasisems įspūdžių, patirs pergalės ir bendravimo džiaugsmą, susipažins su kultūriniais skirtumais, mokysis tolerancijos ir pagarbos kitam žmogui.

    Pridedama informacija apie tarptautinį futbolo turnyrą Gdanske (anglų k.).Plungės sporto ir rekreacijos centro informacija

Giedriaus Budgino nuotraukoje jaunieji Plungės futbolininkai

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.