Į susitikimą pakvietė Plungės pramonininkų sąjunga

2023-05-18
2023-05-16 Plungės pramonininkų sąjungos ir Plungės rajono savivaldybės atstovų susitikimas

Šią savaitę įvyko Plungės pramonininkų sąjungos ir Plungės rajono savivaldybės atstovų susitikimas, kuriame dalyvavo Savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Žaneta Vaitkuvienė, Vietos ūkio skyriaus vedėjas Arvydas Liutika ir Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Tomas Jocys.

Vienas pagrindinių šio susitikimo akcentų – rajono susisiekimo infrastruktūros būklės aptarimas ir finansinių galimybių tą būklę gerinti pristatymas. Plungės pramonininkų sąjungos nariams, kaip ir visiems plungiškiams, norėtųsi, kad kelių ir gatvių remonto darbų būtų atlikta kuo daugiau, tačiau finansinės galimybės yra tokios, kokios yra, – iš Kelių priežiūros ir plėtros programos šiemet gauta 2,444 mln. eurų ir tai yra šiek tiek mažiau nei pernai. Už šiuos pinigus bus nuveikta daug, tačiau pateisinti visų lūkesčių neįmanoma.

Savivaldybės atstovai Plungės pramonininkų sąjungai priminė apie artėjantį verslo bendruomenei ypač svarbų renginį – Plungės miesto šventę pradėsiantį IQ forumą, kuriame Plungė bus pristatoma kaip stiprus, pažangus ir plėtrai atviras pramonės centras. Tikimasi, kad Plungės pramonininkų sąjungos atstovai bus vieni aktyviausių šio forumo dalyvių.

Kita susitikimo dalis – uždarųjų akcinių bendrovių „Litspringas“ ir „Baltic Non-Woven“ (beje, būtent šioje įmonėje ir vyko susitikimas) veiklos bei gaminamos produkcijos pristatymas. Bendrovė „Litspringas“, kuriai vadovauja Egidijus Rapalis, daugeliui iš mūsų žinoma kaip čiužinių ir minkštųjų baldų spyruoklių blokų gamintoja, o štai jos jaunesniosios „sesės“ „Baltic Non-Woven“ veikla dar tik įsibėgėja. Tad visiems buvo įdomu pamatyti, kaip „gimsta“ jos produkcija – neaustinė medžiaga, kuri naudojama gaminant vienkartines medicinines priemones, higienos priemones, čiužinius, baldus ir kt. Tiesa, šios gamyklos statyba buvo pripažinta regioninės svarbos projektu, tad Savivaldybė be konkurso jai išnuomojo valstybinį žemės sklypą.

Susitikime netrūko ir sveikinimų: Plungės pramonininkų sąjungos prezidentas Darius Bieliauskas merą Audrių Klišonį pasveikino neseniai minėto gimtadienio proga, UAB „Baltic Non-Woven“ direktorių Beną Padvaiską – įstojus į Plungės pramonininkų gretas.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.