Į renginius kviečia „Edukacija kitaip“ (papildyta)

2015-11-13

 

          Esame neseniai į sikūrusi viešoji pelno nesiekianti į staiga „Edukacija kitaip“. Mes teikiame edukacines paslaugas Plungės rajono šeimoms: organizuojame edukacinius renginius, kūrybines dirbtuves, paskaitas – susitikimus.

          Kviečiame į pirmuosius renginius.

          Lapkričio 17.00 d. 15.00 val. kviečiame moksleivius (galima ir kartu su tėvais) į   psichologinių diskusijų popietę „Mokyklą baigiu, o savęs nepažį stu“. Įėjimo kaina 1 Eur. Būtina išankstinė registracija el. p. info@edukacijakitaip.lt

          Lapkričio 20 ir 21 dienomis mūsų patalpose vyks rankų darbo  edukacinis turgelis „Dovanok mano dovaną“. Tai puiki galimybė patiems parduoti savo sukurtus darbus, pasimokyti, kaip daryti darbelius iš lino, nudžiuginti dovanų Kalėdoms ieškančius miestelėnus. 1 dienos dalyvio mokestis 3 Eur, 2 dienų dalyvio mokestis 5 Eur.

        Ieškome talentingų menininkų namudininkų, kurie laisvalaikiu pina, drožia, siuvinėja, audžia, velia, lipdo ir kt. Norintiesiems prekiauti reikėtų registruotis el. p. info@edukacijakitaip.lt 

          Lapkričio 20 d. 17.00 val. maloniai kviečiame į paskaitą „Eteriniai aliejai Jūsų fizinei ir emocinei sveikatai“. Savo į žvalgomis ir patirtimi pasidalins Dalija Butnorienė, gydytojatarptautinių simpoziumų lektorė, daugiau nei 20 metų besidominti natūralia medicina bei jos poveikiu žmogaus fizinei bei emocinei sveikatai. Bilieto kaina 2 Eur. Būtina išankstinė registracija el. p. info@edukacijakitaip.lt arba tel.  8 624 14 436.

          Renginiai vyksta  Telšių g. 5, Plungėje (DNB banko II aukštas).

          Daugiau informacijos www.edukacijakitaip.lt

 

Pagarbiai
Lina Beniušė, VšĮ „Edukacija kitaip“ direktorė,
el. p. info@edukacijakitaip.lt

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.