Į Plungę parkeliavo dvi „Verslo geno“ nominacijos

2024-06-07

Gegužės 29 d. vakarą Vilniuje vyko iškilminga ceremonija, kurios metu apdovanoti naujienų portalo lrytas.lt projekto „Verslo genas“ nugalėtojai. Džiugu konstatuoti, kad net dvi iš devynių nominacijų teko plungiškiams – statulėlės įteiktos pilateso studijos „Reforma“ įkūrėjai plungiškei Indrei Jonavičienei ir įmonės „Osmium LT“ įkūrėjams Andrejui Dozorovui ir Mindaugui Urbonui. Sveikiname plungiškius verslininkus!

Laimėtojus sveikino Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis, Savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistės Jurgita Niunevė ir Toma Rupeikė.

Jaunąjį verslą ir Lietuvos kūrėjus pastebintis naujienų portalo lrytas.lt projektas „Verslo genas“ jau aštuntus metus kvietė siūlyti bei įvertinti jaunuosius verslininkus, startuolius, kurie drąsiai įgyvendina savo sumanymus, svariai prisideda prie pokyčių šalyje. Šiemet projektas sulaukė dvigubai daugiau sėkmės istorijų, net 114 dalyvių iš visos Lietuvos.

Nugalėtojus rinko ne tik portalo skaitytojai, bet ir projekto komisija: Lietuvos verslo konfederacijos viceprezidentas Marius Dubnikovas, „Tele2“ smulkaus verslo skyriaus vadovė Alvida Kičienė, lrytas.lt Verslo ir Auto skyrių redaktorius Vytenis Radžiūnas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos vadovė dr. Lineta Ramonienė, bendruomenės „Lietuvos kūrėjai“ įkūrėja ir „Change LT“ pokyčių valdymo ekspertė Rita Čiapaitė-Baublienė, Inovacijų agentūros Bendrųjų verslo kompetencijų departamento direktorė Patricija Reut, Vilniaus universiteto Verslo mokykla direktorė dr. Birutė Miškinienė.

Šiais metais projekto „Verslo genas“ organizatoriai pristatė šias nominacijas: „Metų ūkis“, „Autentiškiausias Lietuvos verslas“, „Moters verslo lyderystė“, „Už drąsą rizikuoti“, „Už mokslo ir žinių įgyvendinimą versle“, „Metų atradimas“, „Socialinis verslas“, „Tvarus verslas“, o portalo lankytojai išrinko „Lrytas.lt skaitytojų favoritą“. Apdovanojimai iškeliavo į Kupiškio, Tauragės, Plungės, Joniškio, Zarasų ir Kauno rajonus.

Visi verslai skirtingi ir unikalūs, tad iki pat paskutinės minutės stebėta įnirtinga kova, plaukė tūkstančiai palaikymo balsų, balsavimas vyko taškas į tašką ir „Lrytas.lt skaitytojų favoritu“ tapo Indrės Jonavičienės Plungėje įkurta pilateso studija „Reforma“. Lrytas.lt direktorius ir redaktorius Tautvydas Mikalajūnas, džiaugdamasis Indrės Jonavičienės sėkme, kvietė ir kitus verslus įgyvendinti išskirtines idėjas, taip vystant verslią aplinką Lietuvoje.

Plungėje įmonę „Osmium LT“ įkūrę Andrejus Dozorovas ir Mindaugas Urbonas apdovanoti už „Už drąsą rizikuoti“. Šioje įmonėje gaminami nestandartiniai, vienetiniai metalo gaminiai, pasiekiantys ir Kinijos rinką. Verslininkams šiltą žodį apdovanojimų ceremonijoje tarė „Tele2“ smulkaus verslo skyriaus vadovė Alvida Kičienė: „Labai gera būti šio renginio dalimi. Smagu, kad lietuviai yra tokie drąsūs, kūrybingi. „Tele2“ visada yra už drąsius sprendimus, todėl raginame ryžtingai žingsniuoti pirmyn.“

Parengta pagal lrytas.lt informaciją

Nuotraukos T. Bauro ir renginio dalyvių

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.