Į Plungę atkeliavo „Auksinis Feniksas“!

2024-02-01

Sausio 29-osios popietę į Vilniaus rotušę rinkosi šalies kultūros bendruomenė – čia jau 9-ąjį kartą surengta „Auksinių Feniksų“ apdovanojimų ceremonija, į kurią kasmet kviečia Lietuvos kultūros centrų asociacija. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad vienas iš „Auksinių Feniksų“ atkeliavo ir į Plungę – nominaciją „Metų kultūros partneris“ pelnė bendruomeninių organizacijų asociacija „Plungės kraštas“, kuriai vadovauja Šarnelės kaimo bendruomenės pirmininkė, Žemaičių Kalvarijos kultūros centro direktorė Rima Jokubauskienė.

Į „Auksinių Feniksų“ įteikimo ceremoniją susirinkusius kultūros šviesuolius sveikino renginyje dalyvavęs Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, kultūros ministras Simonas Kairys, Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis, laikinai pareigas einantis Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas, Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis.

„Auksinio Fenikso“ statulėlės įteiktos „Metų kultūros kūrėjui“, „Metų kultūros rėmėjui“, „Metų kultūros politikui“, „Metų kultūros partneriui“ ir „Metų kultūros centro vadovui“.

„Auksinį Feniksą“ pelniusią asociacijos „Plungės kraštas“ pirmininkę Rimą Jokubauskienę sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja Vida Saukalienė, Žlibinų, Kulių ir Šateikių kultūros centrų vadovės Alina Bružienė, Agnė Alčauskienė, Danutė Šatkuvienė.

Laikinai pareigas einantis Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis į sceną buvo kviečiamas ne tik sveikinimo kalbai – jis paskelbė ir vieną iš nominacijų: kad „Metų kultūros politiko“ skulptūrėlė atitenka kolegai iš Tauragė – Tauragės rajono savivaldybės merui Dovydui Kaminskui.

Džiugu, kad ir muzikinė iškilmingos ceremonijos dalis patikėta būtent plungiškiams – įspūdingą koncertą surengė Plungės kultūros centro simfoninis orkestras, kuriam vadovauja Ieva ir Paulius Lygnugariai. Kartu su orkestru pasirodė ir operos solistai Ieva Barbora Juozapaitytė, Indrė Anankaitė, Kasparas Damulis ir Laimonas Bendaravičius.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.