Į gyvenvietes atkeliauja gatvių apšvietimo projektas

2023-07-13
Gatvės lempos šalia belapio medžio / Pexels nuotr.
Gatvės lempos / Pexels nuotr.

Plungės rajono savivaldybė pradeda įgyvendinti gatvių apšvietimo projektą, kuris apima ne miesto, o būtent kaimo seniūnijų gyvenvietes. Apie jau pradėtus darbus kalbėta šią savaitę vykusiame seniūnų pasitarime.

Projektas startavo nuo Babrungo gyvenvietės – konkursą laimėjusi UAB „Kvėdarsta“ jau tvarko apšvietimą Platelių, Laukų, Naujojoje, Žaliojoje, Kaštonų ir Parko gatvėse.

Tikėtina, kad jau kitą savaitę UAB „VVARFF“ imsis darbų Žlibinų gyvenvietės Žarėnų gatvės gatvės.

Žemaičių Kalvarijos, Platelių, Nausodžio ir Šateikių seniūnijose darbuosis tas pats rangovas – konkursą laimėjo UAB „Vakarų energetika“. Pirmoji eilėje – Prūsalių gyvenvietės (Nausodžio sen.) Kaštonų alėja.

Žemaičių Kalvarijos miestelyje apšvietimas bus atnaujintas Barstyčių, Šašaičių, Sodo ir Naujamiesčio gatvėse. Plateliuose – Didžiojoje, Žemaitės, Liepijų ir Paprūdžio gatvėse, Gintališkėje – Šateikių ir Platelių gatvėse. Šateikiuose darbai numatyti Žemaitės, Liepgirių, Reketės, Dvaro, Bažnyčios, Tujų ir Beržų gatvėse, Aleksandrave – Pievų gatvėje.

Dėl Stalgėnų ir Paukštakių seniūnijų gyvenviečių gatvių apšvietimo vis dar vyksta darbų pirkimo procedūros. Dėl Alsėdžių ir Kulių viešieji pirkimai dar nevyksta.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.