Į ateitį orientuota konferencija

2024-02-14

Į kunigaikščių Oginskių rūmus Plungėje rinkosi regiono pramonės ir verslo atstovai – Plungės pramonininkų sąjunga ir Plungės technologijų ir verslo mokykla čia surengė konferenciją „Pramonės transformacijos įtaka ateities įgūdžiams, kompetencijoms ir darbo rinkai“.

„Kadangi salė pilna, reiškia, konferencija aktuali ir reikalinga, – sveikindamas konferencijos dalyvius sakė Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis. – Nors esame muziejuje – įstaigoje, saugančioje praeitį, mes kalbėsime kita tema – apie ateitį, apie tai, kas bus ne ryt, poryt, o gerokai tolesnėje perspektyvoje. O galvojant apie ateitį, be galo svarbu jau šiandien kalbėtis, tartis, priiminėti sprendimus.“

Susirinkusiuosius į konferenciją sveikino Lietuvos pramonininkų konfederacijos generalinis direktorius Ričardas Sartatavičius, Plungės pramonininkų sąjungos prezidentas Justinas Šimkus, Plungės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Audrius Misiūnas, Seimo narys Jonas Varkalys.  

Pranešimus skaitė ekonomikos ir inovacijų viceministrė Ieva Valeškaitė, švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Agnė Kudarauskienė, Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro atstovas Liutauras Valickas, Inovacijų agentūros Proveržio departamento vadovas Paulius Petrauskas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos Plėtros departamento vadovas Simonas Mockevičius.

Pranešimų temos orientuotos į ateitį ir pokyčius – ne tik apie pramonės, bet ir apie įgūdžių politikos transformaciją, pameistrystės galimybes ir iššūkius, kintančią verslo aplinką ir taikomas technologijas, verslo skaitmenizavimą.

Sutarta, kad pramonė ir verslas turėtų koncentruotis į du pagrindinius tikslus – į aukštos kokybės produkcijos eksportą ir Lietuvos žmonių gyvenimo kokybės gerinimą.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.