Hegelmann LFF taurės pusfinalyje rungtyniaus Plungės „Babrungas“

2021-08-26

 

 
Sensacija: po 43 metų pertraukos Hegelmann LFF taurės pusfinalyje rungtyniaus Plungės „Babrungas“.

Trečiadienį vykusiose LFF taurės rungtynėse tarp Plungės „Babrungo“ ir FA „Šiauliai“ intrigos netrūko. Dviejų pirmos lygos komandų akistatoje nugalėtojui išaiškinti prireikė 11 m. baudinių serijos.

Rungtynių pirma pusė kiek nenusisekė Šiaulių ekipai, kai 39-ają minutę už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Dovydas Jansosnas. Nei mažumoje likę šiauliečiai, nei aikštės šeimininkai per pagrindinį rungtynių laiką pasižymėti nesugebėjo. Pratęsimo metu iš aikštės taip pat buvo pašalinti ir du Plungės „Babrungo“ žaidėjai – Mantas Rusys ir Tomas Budrys, tačiau, tiksint paskutiniosioms pratęsimo minutėms, rezultatas švieslentėje vis dar rodė nulius. Iš viso buvo parodytos net 8 geltonos ir 3 raudonos kortelės.

Baudinių serijoje tikslesni buvo „Babrungo“ žaidėjai: pasinaudoję Roko Lekiato ir Ronaldo Misiūno klaidomis, aikštės šeimininkams užteko 4 tikslių smūgių, kad švęstų pergalę. Nuo 11 m atžymos tiksliai smūgiavo D. Kontenis, A. Barusas, M. Jaudzemas, o pergalingą tašką dėjo S. Asano.

Paskutinį kartą Plungės klubas taurės pusfinalyje rungtyniavo 1978 metais, kai finale 0:2 nusileido dabar jau neegzistuojančiai Kauno „Vilijos“ komandai.

 

Šaltinis – LFF pirma lyga

 

VšĮ „Plungės futbolas“

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.