HANZA DIENOS Kaune

2017-05-31

    Kaune HANZA DIENOS renginyje mes, žemaitės iš Plungės, Telšių, Mažeikių ir Rietavo, pristatėme savo miestus. Svečiavomės Kaune net tris dienas – gegužės 19 – 21 d. Turizmo informacijos centrams prisistatyti buvo skirta nedidukė gatvelė, kur ir pasistatėme palapines.

    Kiekviena kvietėme aplankyti savo kraštą ir drauge Žemaitiją. Dalijome informacinius leidinius, žemėlapius, pasakojome apie lankytinas vietas, mūsų krašte vykdomas edukacines programas, pasakojome, kur ir kaip pramogauti, kur apsistoti. Ir, žinoma, kalbėjome tik žemaitiškai, taip prikaustydamos didžiulį palapinės lankytojų dėmesį (kai kurie kitą dieną atsivedė net artimuosius mūsų tarmės pasiklausyti). Darėme loteriją su klausimais apie kiekvieną iš mūsų atstovaujamų miestų, už teisingus atsakymus dovanojome prizus. Loterijos dalyviai noriai žaidė bei ragino dalyvauti kitus.

    Šiame renginyje – žmonių srautas didžiulis. Visų trijų dienų susidomėjusiuosius būtų galima suskirstyti į tris grupes:

    Tokiuose renginiuose dalyvauti ne tik verta, bet ir reikia. Žmonės suvažiuoja ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš užsienio, – taip galima pasiekti daug didesnę potencialių lankytojų auditoriją.

    Džiugu, kad teko galimybė pristatyti savo miestą, išdidžiai vilkint tautinį kostiumą, šnekant gimtąja tarme. Buvome gražūs ir išskirtiniai. Tikimės, prasidėjus turizmo sezonui, sulaukti dar didesnių turistų srautų nei pernai.Plungės turizmo informacijos centro informacija


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.