Gražus Meno mokyklos šokėjų laimėjimų derlius tarptautiniame konkurse

2017-05-24

 

Gegužės 11–14 dienomis vaikų ir jaunimo šokių kolektyvus vienuoliktą  kartą pakvietė Šiauliuose organizuojamas tarptautinis šokio festivalis-konkursas „Aušrinė žvaigždė“. Festivalyje-konkurse kasmet susitinka įdomūs, aukšto meninio lygio šokėjai ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių. Šiais metais į Šiaulius atvyko kolektyvai iš Latvijos, Estijos, Tatarstano, Ukrainos, Rusijos ir Lietuvos. Renginyje dalyvavo apie 700 šokėjų.Šokėjus vertino tarptautinė ekspertų komisija.  

Tarptautiniame šokio festivalyje-konkurse „Aušrinė žvaigždė“ puikiai pasirodė Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos šokių kolektyvai. Nominacijoje ,,Vaikiškas šokis“ 7- 9 metų amžiaus grupėje mokytojos Editos Rimeikytės 2 kl. mokinių šokių kolektyvas tapo trečios vietos laureatu, o vyr. mokytojos Aidos Brazdeikienės ugdomas 1- 2 kl. kolektyvas – diplomantu. Nominacijoje ,,Klasikinis šokis“ mokytojos metodininkės Loretos Vaitkutės vadovaujamas 6 kl. klasikinio šokio kolektyvas laimėjo pirmą vietą, o 3 kl. ir 4 kl. klasikinio šokio kolektyvai- antrąsias vietas savo amžiaus kategorijose. Nominacijoje ,,Šiuolaikinis solo šokis“ 13- 16 metų amžiaus kategorijoje solistė Viktorija Rupeikaitė (mokyt. metod. L. Vaitkutė) laimėjo pirmą vietą, Greta Vaičiutė (vyr. mokyt. A. Brazdeikienė) – antrą vietą, o 17- 20 metų amžiaus kategorijoje Dominyka Šiurytė (mokyt. metod. L. Vaitkutė)  –  trečią vietą. Nominacijoje ,,Demi klasikinis šokis“ 13- 16 m. amžiaus grupėje vyr. mokytojos Aidos Brazdeikienės vadovaujamas šokių kolektyvas tapo antros vietos laureatu, o nominacijose ,,Modernus šokis“ ir ,,Liaudiškas šokis“ tapo diplomantais.

 

 

 

Dalia Stasikėlienė,
Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui
 

Nuotraukose – Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Choreografijos skyriaus moksleivių dalyvavimo tarptautiniame šokio festivalyje-konkurse „Aušrinė žvaigždė“ ir viešnagės Šiauliuose akimirkos

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.