Gražūs laimėjimai prestižiniame respublikiniame konkurse

2018-03-29

Kovo 24 – 25 dienomis Kaune vyko XXVI respublikinio Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurso baigiamasis respublikinis etapas, kuriame teisę dalyvauti buvo iškovoję net aštuoni  Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos  auklėtiniai. Konkursą vertino kompetentinga žiuri komisija, sudaryta iš Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, Juozo Gruodžio ir Stasio Šimkaus konservatorijų nusipelniusių pedagogų. Saksofonininkų komisijai vadovavo profesorius Petras Vyšniauskas, varinių pučiamųjų –  profesorius Adomas Kontautas.

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos pučiamųjų skyriaus moksleiviai, XXVI respublikinio Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurso laureatai su savo mokytojais ir koncertmeisteriais: (pirmoje eilėje iš kairės) koncertmeisterė metod. Aliona Alminienė, Paulius Austys, Matas Stabingis, Antanas Karalius, Emilijus Broneika, (antroje eilėje iš kairės) mokytojas Romas Jasevičius, koncertmeistrė metod. Judita Stankutė, mokyt. ekspertas Artūras Urniežius, Lukas Vasiliauskas ir mokytojas Paulius Lygnugaris

Silvos Galvadiškyės nuotrauka

Už dalyvavimą konkurse komisija padėkojo trečiokams plungiškiams saksofonininkams Dominykui Balsiui ir Ernestui Lukšui (mokytojas Vidmantas Žilinskas) ir tenoru grojančiam Juozui Juciui (mokytojas ekspertas  Artūras Urniežius). A. Urniežiaus auklėtiniai – ketvirtokas trimitininkas Antanas Karalius ir šeštokas trombonininkas Lukas Vasiliauskas – bei mokytojo Pauliaus Lygnugario trečiokas trombonininkas Emilijus Broneika savo kategorijose iškovojo trečiąsias vietas, o ketvirtokai- trombonininkas Matas Stabingis, kurį moko  A. Urniežius, ir trimitininkas Paulius Austys, kurį moko mokytojas Romas Jasevičius,-  buvo įvertinti pirmos vietos diplomais ir pakviesti dalyvauti gegužės 12 dieną LMTA didžiojoje salėje vyksiančiame iškilmingame konkurso nugalėtojų apdovanojime ir laureatų koncerte.

Visiems dalyviams ruoštis konkursui padėjo koncertmeisterės metodininkės Judita Stankutė ir Aliona Alminienė bei koncertmeisteris  Remigijus Žukauskas.

 

 

 

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.