Gražu ir gera ten, kur gyvenu!

2017-03-27

 

Pirmiesiems pavasarinės saulės spinduliams pradėjus žadinti žemę, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinėn mokyklon „suskrido“ mūsų ir kaimyninių rajonų pradinių klasių mokinukai į tradicinę mokinių konferenciją. Šiais metais konferencija buvo skirta paraginti vaikus pasidžiaugti vieta, kurioje  gyvena: ,,Gražu ir gera ten, kur gyvenu!“   

Nuskambėjus dainelėms apie gimtą kalbą, visi sukluso klausydami pirmokės Godos Vaitiekūnaitės iš Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinės mokyklos „Saulės“ skyriaus, kuriai pasiruošti padėjo mokytoja Elena Kazlauskienė. Drąsiai į sceną žengė mokytojos Laimos Žilinskienės antrokai Vilius Jasas, Saulė Einingė, Arnas Jakumas. Vaikai pasakojo apie savo kiemą, gatvę, kaimą, apie tai, kur jie jaučiasi laimingi. Jogirdas Jonušas ir Karina Lutinskaitė iš  Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinės mokyklos 2b kl. sukūrė linksmą pristatymą su repo elementais. Jiems padėjo pasiruošti  mokytoja Gina Urbonaitė. Greta Siminauskaitė ir Nojus Vertelis iš Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos 3 kl. (mokytoja Alma Tipšienė) gražiai porino apie seną ir gražų miestelį – Alsėdžius.  O ketvirtokai Mantvilė Navickaitė, Gabija Viskontaitė, Lukas Paulauskas ir Deividas Petrošius   iš Šateikių pagrindinės mokyklos net su kanklių muzika pristatė gimtuosius Šateikius. Jiems padėjo mokytoja Saulena Šimkevičienė. Eugenijus Costa, Viltė Žilinskaitė ir Ema Tamošauskaitė iš Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinės mokyklos 3b kl., parengti mokytojos Vidos Januškienės,  visus nustebino pristatydami Plungės praeitį, dabartį ir net  ateitį. O tos pačios mokyklos mokytojos Daivos Griguolienės auklėtinis ketvirtokas Gytis Alčauskas  papasakojo, kur Plungės mieste vaikams gera, pasidžiaugė, kad susitelkusių plungiškių dėka atsirado puiki aikštelė, kurioje aktyviai laisvalaikį gali praleisti ir didelis, ir mažas. Mintarė Jucytė, Dagna Stanišauskaitė,  Arnas Vaištaras  iš Grumblių pradinio ugdymo skyriaus labai išsamiai pristatė visą Grumblių istoriją. Pasiruošti vaikams padėjo mokytoja  Daina Zabitytė ir Sigutė Jackevičienė, Grumblių kaimo vyr. bibliotekininkė. Ketvirtokai Augustė Jurkutė ir Marijonas Rudys  iš Stalgėnų pradinio ugdymo skyriaus, padedami mokytojos Vilmos Iljinienės,  parengė pristatymą apie  savo gimtuosius Stalgėnus ir pasakojo, kodėl jiems čia gera. Ketvirtokai Emilija Sabaliauskaitė, Daniela Lukošiūtė ir Kamilė Petrikaitė atriedėjo iš Telšių ,,Saulėtekio“ pradinės mokyklos. Vaikai dainą užtraukė bei išradingai ir įdomiai kalbėjo apie Telšių meškas, net pakvietė jas suskaičiuoti. Jiems padėjo pasiruošti mokytoja Lina Zubavičienė.

Konferencijos dalyviai išsiskirstė sukaupę daug naujų žinių, pasidaliję savo įspūdžiais ir paraginę visus pastebėti ir džiaugtis tuo, ką turime.

Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Alčauskienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.