Gražiausios regiono ir Lietuvos vietovės pristatytos Šveicarijoje

2015-11-09

Gražiausios regiono ir Lietuvos vietovės pristatytos Šveicarijoje

2015 m. spalio 30 – lapkričio 1 d. Šveicarijoje, Lugano mieste, vyko tarptautinė turizmo paroda ,,Swiss International Holiday Exhibition“. Tai viena didžiausių ir prestižiškiausių turizmo parodų Šveicarijoje, kurioje galima susipažinti su turizmo paslaugų teikėjais, įvairių žemynų tautomis bei kultūromis. Visa tai atspindi ir parodos šūkis: ,,Aplink pasaulį – per tris dienas!“ Kasmet parodoje susitinka daugiau nei 11 000 itališkai ir vokiškai šnekančių Šveicarijos šeimų. Dalyvavimas tokioje parodoje – tai puiki galimybė atrasti daugiau turizmo krypčių ar pasiūlymų, sutinkant aktyvius lankytojus, išklausant jų skirtingas nuomones, įvairius poreikius ir pageidavimus.

Tarptautinė paroda Šveicarijoje – idealus pasirinkimas ne tik keliautojams, bet ir turizmo pramonėje dirbantiems žmonėms. Šiemet įvairių šalių savivaldybės, turizmo informacijos centrai, kelionių agentūros, privačios įmonės ir kiti turizmo paslaugų teikėjai pristatė savo gražiausias vietoves, keliones, kultūras, šokius bei maistą. Joje buvo pristatomos ne tik egzotinės šalys, bet ir išskirtiniai priemiesčių kampeliai, gamtos objektai, populiariausi miesteliai, prabangūs viešbučiai, kurortai, sodybos, pilys, vynų gamyklos ir pan. Lankytojai nuolat galėjo ragauti įvairių rūšių vyno ir tradicinių skanėstų.

Šiemet tarptautinėje parodoje dalyvavo ir Plungės rajono savivaldybės atstovai. Mero patarėjas Mantas Česnauskas bei Kultūros ir sporto skyriaus specialistė Ieva Savickienė parodoje pristatė Plungės kraštą, Žemaitiją, pajūrį, Lietuvą. Visas tas dienas šveicarai turėjo galimybę susipažinti su lankytinomis vietovėmis, apgyvendinimo ir maitinimo paslaugomis, vykdomomis edukacinėmis programomis, pažintiniais takais ir t. t. Plungiškiai demonstravo filmus, prezentacijas, pristatė naująjį Plungės rajono savivaldybės turizmo informacijos centro tinklalapį www.visitplunge.com, dalijo knygų skirtukus, lankstinukus anglų ir italų kalbomis. Be to, lankytojų akį traukė pagrindinis stendas, kuriame buvo pristatoma Šaltojo karo ekspozicija. Tai viena iš trijų išlikusių ekspozicijų visame pasaulyje, pritraukianti daugiausiai lankytojų Plungės rajone. Lankytojai turėjo galimybę pamatyti Šaltojo karo ekspoziciją iš arti  3D projekcija. Vieni šveicarai iškart pastebėdavo kareivių, karininkų senovinius daiktus, kiti darė daiktų nuotraukas, fotografavo stendą arba net patys užsidėdavo kepurę, dujokaukę. Yra didžiulė tikimybė, kad kitąmet šveicarų sulauks ir Lietuva. Žinoma, plungiškiai jų labai laukia. Juk šveicarai – vieni iš geidžiamiausių turizmo paslaugų klientų ir yra tikri keliautojai. Džiugu, jog gana nemažai lankytojų yra jau buvę Lietuvoje arba girdėję gražių atsiliepimų.  

 

 

Plungės rajono savivaldybės turizmo informacijos centras nuoširdžiai dėkoja Valstybiniam turizmo departamentui, Žemaitijos nacionalinio parko direkcijai, Žemaitijos, Klaipėdos rajono, Palangos ir Šilutės turizmo informacijos centrams, Klaipėdos ir Nidos turizmo ir kultūros informacijos centrams bei Kretingos pedagogų švietimo centrui už pagalbą ruošiantis parodai. Plungės turizmo informacijos centras tikisi sėkmingo bendradarbiavimo ir ateityje.

 

Daugiau nuotraukų rasite Plungės rajono turizmo informacijos centro facebook paskyroje.

 

Plungės rajono savivaldybės turizmo informacijos centro informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.