Grandioziniame konkurse – rimtos Plungės dainininkų pergalės

2018-04-18

  Neseniai Vilniuje nuaidėjo IV tarptautinis vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkursas –

IV tarptautinio vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkurso- festivalio „Muzikos talentų lyga 2018“ antros vietos laimėtoja Emilija Paulauskaitė su savo mokytoja Lina Balbošioviene

festivalis „Muzikos talentų lyga 2018“, kuris, organizatorių žodžiais tariant, pranoko tiek dalyvių, tiek pačių organizatorių lūkesčius – jaunieji atlikėjai skirtingose amžiaus grupėse demonstravo itin aukštą pasirengimo lygį ir profesionalumą. Šiemet į šį grandiozinį konkursą suvažiavo gausios ne tik Lietuvos vokalistų pajėgos, bet ir užsienio delegacijos iš 10-ies pasaulio šalių. „Per ketverius metus konkursas užsitarnavo gerą reputaciją, todėl kasmet mus atranda vis daugiau dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio valstybių, kurių pasirengimo lygis yra tikrai aukštas“, – pasakojo konkurso organizatorė Asta Bagdonavičienė.

     Norint patekti į galutinį konkurso etapą, pirmiausia reikėjo sudalyvauti atrankos ture. Vokalinės grupės „Drugelis“ ir „Drugys“ bei solistė Emilija Paulauskaitė (mokyt. metod. Lina Balbošiovienė) šiame konkurso ture dalyvavo dar sausio 21 dieną Kaune ir gavo teisę tęsti muzikines kovas ture Vilniuje. O solistės Livija Šiaudvirtaitė (mokyt. metod. Irena Bakanauskienė) ir Rasa Gadliauskaitė (mokyt. metod. Lina Balbošiovienė) į galutinį turą vyko jau kaip praėjusių metų šio konkurso laureatės. Solidi tarptautinė 20 žmonių vertinimo komisija ir šiemet palankiai įvertino visus mūsų mokyklos atlikėjus savo amžiaus grupėse: L. Šiaudvirtaitė ir E. Paulauskaitė laimėjo antras vietas, R. Gadliauskaitė – trečią vietą, o ansambliai taip pat pelnė šias prizines vietas – „Drugys“ – antrą, o „Drugelis“ – trečią vietą.


IV tarptautinio vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkurso- festivalio „Muzikos talentų lyga 2018“ antros vietos laimėtoja Livija Šiaudvirtaitė (antra iš dešinės) su savo mokytoja Irena Bakanauskiene (antra iš kairės)

IV tarptautinio vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkurso- festivalio „Muzikos talentų lyga 2018“ antros vietos laimėtoja Livija Šiaudvirtaitė (antra iš dešinės) su savo mokytoja Irena Bakanauskiene (antra iš kairės)

IV tarptautinio vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkurso- festivalio „Muzikos talentų lyga 2018“ trečios vietos laimėtojas vokalinis ansamblis ,,Drugelis“,  mokytoja Lina Balbošioviene


Mokytoja metodininkė Lina Balbošiovienė


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.