Globėjų (rūpintojų) susitikime – apie vaikų ir jaunimo problemas

2016-12-14

     Vaiko teisių apsaugos skyriaus kvietimu gruodžio 6 d. Savivaldybėje į tradicinį susitikimą rinkosi vaikų globėjai ir rūpintojai, globėjų (rūpintojų) ir įtėvių rengimo programos atestuoti socialiniai darbuotojai.

          Į susitikimą pakviesta Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, atliekanti vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros funkcijas, Aušra Grikštaitė pateikė labai įdomios informacijos apie vaikų ir moksleivių sveikatą. Papasakojo apie sveikatai įtaką darančius veiksnius, sveikatos išsaugojimo ir stiprinimo būdus bei kaip juos taikyti praktiškai. Daug dėmesio sulaukė specialistės pasakojimas apie vaikų mitybos įpročius ir sveikos mitybos poveikį vaikų sveikatai. Specialistė kiekvienam padovanojo sveikos mitybos piramidės lipdukus, atsakė į dominančius klausimus.

          Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių rengimo programos socialinės darbuotojos Jolanta Zaburienė ir Martyna Jonutė kalbėjo apie vaikų ir jaunimo žalingų įpročių ir priklausomybių paplitimą, jų atpažinimo būdus, specialistų teikiamą paramą.

          Susirinkę globėjai ir rūpintojai dalijosi savo išgyventomis emocijomis, patarimais ir patirtimis. Susitikimo dalyviai turėjo nemažai praktinių klausimų skyriaus specialistei Birutei Valiūnienei, dirbančiai globos ir rūpybos srityje, bei globėjų

 

(rūpintojų) ir įtėvių rengimo programos atestuotoms socialinėms darbuotojoms.
 

 Vaiko teisių apsaugos skyriaus informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.