Geriausius dvyliktokus į LR Seimą pakvietė Seimo narys J. Razma

2014-07-07


 

 

 

       Jau kelinti metai geriausiai besimokantys rajono dvyliktokai, pasibaigus mokslo metams, sulaukia LR Seimo nario Jurgio Razmos kvietimo apsilankyti LR Seime.

       Šiemet į kelionę pakviesta 50 Plungės rajono ir Rietavo savivaldybių mokinių ir mokytojų.

       Alsėdžių vidurinei mokyklai atstovavo penki šiemet labai gerai mokyklą baigę mokiniai – Emilija Vaitkevičiūtė, Aidana Bagdonaitė, Egidijus Stasytis, Paulius Kačkauskas ir Mindaugas Bružas – bei jų klasės auklėtoja Milda Mockūnienė.  Net dviejų mokinių – Pauliaus Kačkausko ir Mindaugo Bružo –  valstybinių anglų kalbos ir chemijos egzaminų žinios įvertintos 100 balų.

       Grįžę po turiningos ir įdomios kelionės, mokiniai ir mokytoja dalijosi savo įspūdžiais. Jie lankėsi ne tik Seime, kur dalykinių pietų metu bendravo su Seimo nariais Vytautu Juozapaičiu, Irena Degutiene, Kęstučiu Masiuliu, bet ir aplankė Valdovų rūmus bei visi kartu žiūrėjo kino filmą.

       Mokiniai atvirai kalbėjo, kad jiems ši kelionė buvo tarsi visų 12-kos metų stropaus ir atsakingo mokymosi  ir darbo įvertinimas.

       Už tai, kad buvo pastebėti ir taip prasmingai įvertinti  jie dėkingi LR Seimo nariui Jurgiui Razmai ir jo padėjėjai Rūtai Petrauskienei.

 

Daiva Gramalienė.

Alsėdžių vidurinė mokykla

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.