Geriausių Plungės rajono sportininkų apdovanojimai

2023-12-21

Ketvirtadienį skirtingų šakų sporto atstovai rinkosi į jiems svarbiausią nevaržybinį metų renginį – į geriausiųjų Plungės sportininkų pagerbimo ir apdovanojimo šventę. Paskelbta, jog geriausias šių metų mūsų rajono sportininkas – neseniai pasaulio čempionu tapęs ilgų nuotolių bėgikas, ultramaratonininkas, lengvaatletis Andrius Preibys,  tarp komandų – šiemet per visą pasaulį Plungę garsinusi krepšinio 3 x 3 komanda „Plungė“.

Sportininkus ir jų trenerius sveikino Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis, Sporto tarybos pirmininkas Algirdas Pečiulis, Sporto tarybos narys Julius Nekrašas, Plungės sporto ir rekreacijos centro direktorius Alvydas Viršilas ir kiti. Sulaukta ir ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų gerai žinomų sportininkų, savo kelią pradėjusių būtent Plungėje, – plungiškius sveikino olimpietis, dukart pasaulio ir Europos čempionas, pasaulio taurės laimėtojas kanojininkas Henrikas Žustautas, 12 kartų Lietuvos lengvosios atletikos čempionas, 3 kartus Baltijos lygos nugalėtojas Audrius Raizgys, 2022–2023 metų Lietuvos MKL krepšinio 3 x 3 čempionato III vietos laimėtoja krepšininkė Agnesė Garčinskaitė, 2017 m. JAV vykusio U21 kurčiųjų krepšinio čempionato III vietos laimėtojas Pijus Stonkus ir kiti.

2023 m. geriausių sportininkų dešimtukas:

  1. Andrius Preibys (lengvoji atletika), trenerė Jolita Domarkienė;
  2. Leonas Mockūnas (orientavimosi sportas), trenerė Jolita Domarkienė;
  3. Rimvydas Alminas (orientavimosi sportas), pirmoji trenerė Danutė Zaleckienė;
  4. Auksė Jonušaitė (sunkioji atletika), treneriai Evaldas Zaniauskas ir Edvardas Zaniauskas;
  5. Matas Paplauskas (lengvoji atletika), treneris Eugenijus Jurgutis;
  6. Saulė Einingė (dziudo sportas), treneris Antanas Kasteckas;
  7. Vygirdas Narkus (dziudo sportas), treneris Robertas Zimkus;                                         
  8. Tadas Narkus (dziudo sportas), treneris Antanas Kasteckas;
  9. Mantas Skarulskis (irklavimas), treneris Edmundas Gelčinskas:
  10. Dominykas Zakalskis (lengvoji atletika), treneris Eugenijus Jurgutis.

Papildomai apdovanoti: Arnas Vaištaras (krepšinis), treneris Virgilijus Lapis; Paula Bertašiutė (motokrosas), treneris Saulius Stankus.                        

2023 m. geriausios sportinio žaidimo komandos:

  1. Krepšinio 3×3 komanda „Plungė“, treneris Ignas Razutis;
  2. Plungės SRC merginų krepšinio 3 x 3 komanda, trenerė Edita Lapienė.      

2023 m. geriausi komandinių sporto šakų sportininkai:

  1. Krepšininkas – Nojus Radžius, treneris Mindaugas Tamušauskas;
  2. Krepšininkas (3×3) – Ignas Razutis;
  3. Krepšininkė – Ugnė Bertašiūtė, trenerė Edita Lapienė;               
  4. Futbolininkas – Aurelijus Barusas, treneris Kęstutis Petkus;
  5. Futbolininkė – Neila Dinevičiūtė, treneris Alvydas Mickevičius;
  6. Tinklininkė – Augustė Senkutė, treneris Aloyzas Damuli;.
  7. Ripkininkas – Mantas Žutautas, treneris Povilas Rubinas;
  8. Regbio žaidėjas – Gytis Bergaudas, treneris Modestas Kavaliauskas.

Apdovanoti ir kiti Sporto ir rekreacijos centro sportininkai, šiemet tapę Lietuvos čempionatų, pirmenybių prizininkais ir nugalėtojais, o tokių – daugiau nei 100, sportuojančių 9 sporto šakose.

Taip pat ir sportinių šokių šokėjai plungiškis Kristupas Mlinskas ir jo partnerė Liepa Rudnickaitė.

Padėkos įteiktos ir pagrindiniams sporto rėmėjams bei Plungės iniciatyvinei grupei už projektą „Sporto dėžutės“.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.