Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai

2015-06-29

       Jau antrus metus iš eilės Socialinės apsaugos ir darbo ministerija vykdo akciją „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“. Akcijos metu visų šalies socialinių paslaugų į staigų, nevyriausybinių organizacijų, savivaldybių, seniūnijų, bendruomenių atstovai bei gyventojai gali teikti savo kandidatą ar kandidatus geriausio socialinio darbuotojo vardui pelnyti.

       Nugalėtojai bus renkami 6 skirtingose nominacijose pagal klientų grupes: už darbą su vaikais, senjorais, neį galiaisiais, šeimomis, bendruomene bei už darbą su patiriančiais krizę. Nugalėtojus išrinks vertinimo komisija.

       Geriausio socialinio darbuotojo vardą pelnę socialiniai darbuotojai rugsėjo 27-ąją – Lietuvos socialinio darbuotojo dieną – iškilmingame renginyje bus apdovanoti aukščiausiu Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos į steigtu apdovanojimu – „Gerumo žvaigžde“ ir socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės padėkos raštais.

       Savo kandidatūras galima teikti nuo 2015 m. birželio 26 d. iki 2015 m. rugpjūčio 10 d. imtinai, adresu post@socmin.lt (laiško temos laukelyje prašome parašyti konkurso pavadinimą).

2015 m. konkurso „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“ pretendentų atrankos kriterijai

 1. Pretendentas yra socialinis darbuotojas, socialinio darbo organizatorius, specialistas socialiniam darbui.

 2. Dirba socialinių paslaugų į staigose, sveikatos priežiūros, ugdymo į staigose, nevyriausybinėse organizacijose ir pan. su vaikais, senjorais, neį galiaisiais, šeimomis, bendruomene, patiriančiais krizes.

 3. Yra į gijęs Lietuvos Respublikos socialinių paslaugų į statymo 20 straipsnio 3 dalyje numatytą išsilavinimą ir nuolat tobulina savo profesinę kompetenciją.

 4. Turi autoritetą bendruomenėje, juo pasitiki žmonės, su kuriais jis dirba, yra pateikti palankūs klientų atsiliepimai apie socialinio darbuotojo veiklą.

 5. Geba suburti kolegas bendram darbui ir sėkmingai dirba tarpžinybinėje komandoje.

 6. Yra iniciatyvus, aktyvus bendruomeninėje veikloje, į šią veiklą geba į traukti ir savo klientus.

 

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.