Geri darbai daromi tyliai

2023-07-17

UAB „Dalba“, garsėjanti savo atsidavimu bendruomenės plėtrai, neseniai ėmėsi pagirtinos iniciatyvos paremti Plungės parko priežiūrą. Tikras „geri darbai daromi tyliai“ pavyzdys – UAB „Dalba“ direktorė Dalija Astrauskienė, sužinojusi apie blogėjančią vieno iš parko tiltelio atramų būklę, pasiūlė savo pagalbą.

Pokalbio su Žemaičių dailės muziejaus direktoriumi Alvydu Bakanausku metu D. Astrauskienė sužinojo, kad vieno iš Plungės parko tiltelio atramos yra senos, supuvusios, nukentėjusios nuo vandalizmo. UAB „Dalba“ nedelsdama pakeitė susidėvėjusias atramas naujomis, taip užtikrindama tilto saugumą ir vientisumą. Be to, jie ėmėsi papildomų priemonių ir nudažė atramas, užtikrindami vizualiai patrauklią ir atgaivintą aplinką parko lankytojams.

Tačiau tuo UAB „Dalba“ įsipareigojimai Plungės parkui nesibaigė. Direktorė Dalija Astrauskienė išreiškė norą remti būsimus parko projektus, taip parodydama nuolatinį atsidavimą jo išsaugojimui ir puoselėjimui.

Direktorius Alvidas Bakanauskas pasidžiaugė puikia UAB „Dalba“ iniciatyva ir atkreipė dėmesį, kad didžiuliam Plungės parko puošnumui išlaikyti labai svarbu yra nuolatinė parama ir pagalba. Jis taip pat išreiškė viltį, kad parko ir muziejaus lankytojai supras, koks svarbus yra jų finansinis indėlis, pavyzdžiui, sumokant už fotosesijas parke ar apsilankymą muziejuje. Šios lėšos tiesiogiai prisideda prie parko grožio puoselėjimo, kuris Plungės miesto gyventojams ir lankytojams teikia džiaugsmo. Žemaičių dailės muziejus nuoširdžiai dėkoja UAB „Dalba“ ir jos direktorei Daliai Astrauskienei už gražią iniciatyvą. Taip pat reiškia didžiulę padėką UAB VIČIŪNŲ grupei, Plungės miesto seniūnijai ir jos seniūnei Dangirutei Jurkuvienei, įmonėms UAB „Gilinis“ ir Aloyzui Šlimui, UAB „Medis“ ir jos kolektyvui, UAB „Plunaja“ bei direktoriui Mantui Gailiui, UAB „Ratuota prekyba“ ir direktoriui Tomui Balsiui už neįkainojamą indėlį. Be to, ypatinga padėka skiriama Plungės socialinės paramos skyriui už darbuotojus viešiesiems darbams atlikti. Bendros šių organizacijų ir asmenų pastangos daro didelę įtaką parko tvarkymui ir puoselėjimu bei rodo puikų bendruomeniškumo ir bendradarbiavimo pavyzdį. Jų atsidavimas užtikrina, kad parkas išliktų bendruomenės susibūrimo ir pasigrožėjimo vieta.

ŽDM inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.