Futbolo klubo „Babrungas“ vadovai patirties sėmėsi Utenoje ir Kaune

2018-09-05

Futbolo klubo ,,Babrungas“ treneris Kęstutis Petkus, direktorė Diana Jonaitienė su futbolo legenda ir futbolo analizės platformos „stats4sport“ įkūrėju Aurelijumi Skarbaliumi rugpjūčio 30-31 dienomis dalyvavo dviejų dienų praktikoje – stažuotėje dviejuose Utenos ir Kauno futbolo klubuose. Pirmą dieną vyko į Utenos futbolo klubą ,,Utenis“, kur juos pasitiko valdybos pirmininkas Artūras Gimžauskas, direktorius Marius Treimauskas, akademijos vadovas Vaidotas Rastenis, vyr. treneriai, futbolo klubo vaikai ir futbolo klubo veteranai.  

Buvo papasakota, kaip sukurta Utenos futbolo „imperija“, kokią metodiką naudoja (stats4sport sistema), aprodė stadionus (dirbtinės dangos bei natūralios žolės stadioną). Utenos stadionas, užimantis 6,85 ha, 2017 m. perduotas valdyti Utenos futbolo klubui „Utenis“, kuris kuria aktyvaus poilsio centrą visai šeimai ir organizuoja sportinius, pramoginius renginius bendruomenei.

Su Utenos treneriais buvo aptartos treniruočių subtilybės, vaikų ir trenerių tarpusavio bendravimas. „Utenio“ akademijos konsultantas Aurelijus Skarbalius ir akademijos vadovas Vaidotas Rastenis pristatė savo ilgametę patirtį, kaip pasiekė tokių rezultatų, kokius klubas turi dabar.

„Labai džiaugiamės praktika, pamatyta ir prisiliesta prie naujai sukurtos futbolo oazės, įgytas žinias bei šią neįkainojamą patirtį bandysime pritaikyti ir savo klube,“- dalijosi įspūdžiais futbolo klubo „Babrungas“ treneris Kęstutis Petkus. 

Antrą dieną futbolo klubo „Babrungas“ atstovai vyko į futbolo mokyklą ,,Olimpas“ Kaune. Šalia futbolo mokyklos įrengti tiek dirbtinės, tiek natūralios žolės stadionai. Šiltai, su šypsena pasitiko direktorius Artūras Ruževskis, kuris papasakojo, kaip jų mokykla ugdo ateities futbolininkus, naudodama ir pritaikydama A. Skarbaliaus sistemą ir metodiką.

 

VšĮ „Plungės futbolas” inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.