Finansų ministerijos organizuojamoje kontaktų mugėje – aktualiausios naujojo finansavimo laikotarpio naujienos

2014-09-15

 

 

       Š.m. rugsėjo 23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks finansų ministerijos organizuojama Europos Sąjungos fondų projektų kontaktų mugė.

       Kontaktų mugė – tai ne tik galimybė prisistatyti geriausiems, ambicingiausiems ir darbščiausiems projektų vykdytojams, bet ir užmegzti naujų kontaktų ir aktyviai bendrauti visai Europos Sąjungos fondų projektų bendruomenei. Šių metų kontaktų mugė skirta 2014–2020 ES fondų investicijų Lietuvoje pradžiai.

       Šiais metais rengino dalyviai turės galimybę sudalyvauti praktiniuose seminaruose. Renginyje veiks keturios skirtingos diskusijų  erdvės, kuriose dalyviai galės gauti visą aktualią su naujuoju finansavimo laikotarpiu susijusią informaciją: nuo reglamentavimo naujienų, finansavimo modelių bei priemonių apžvalgos iki projektų komunikacijos ir kitų aktualijų. Bus pristatoma, kokių pokyčių siekiama 2014–2020 m. ES fondų investicijomis Lietuvoje į vairiose srityse.

       Seminarus ir diskusijas ves savo sričių profesionalai: komunikacijos ekspertas Rytis Juozapavičius, Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos generalinis direktorius Danas Arlauskas, žurnalistas, radijo ir televizijos laidų vedėjas Aurimas Perednis, Finansų ministerijos ES struktūrinės paramos valdymo departamento direktorė Loreta Maskaliovienė ir direktorės pavaduotojas Ramūnas Dilba. Pranešimus skaitys ministerijų, į gyvendinančių institucijų atstovai ir kiti ekspertai: „Verslo angelų fondo I“ vadovaujantysis partneris Arvydas Strumskis, komunikacijos ekspertas Rytis Juozapavičius, diskusijose taip pat dalyvaus savivaldybių asociacijos direktorė Roma Žakaitienė, Žygimantas Mauricas, „Nordea‘‘ banko ekonomistas. .

       Atskiroje erdvėje patraukliai ir interaktyviai bus pristatomi sėkmingiausi ES fondų lėšomis į gyvendinti projektai. Renginio svečiai turės neeilinę progą į gyti žinių „Gyvojoje bibliotekoje“, išbandyti išskirtines Druskininkų kurorto gydomąsias procedūras ir  Lietuvos mokslininkų sukurtus robotus.

       Pagal 2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programą Lietuvai suplanuota 6,709 mlrd. eurų, iš kurių 3,501 mlrd. eurų iš Europos regioninės plėtros fondo, 2,049 mlrd. eurų – iš Sanglaudos fondo, 1,127 mlrd. eurų – iš Europos socialinio fondo, dar 31,8 mln. eurų numatyta pagal Jaunimo užimtumo iniciatyvą. Pagrindinės numatomų 2014–2020 m. ES investicijų kryptys Lietuvoje – inovacijų, mokslo tyrimų, technologinės plėtros skatinimas, verslo konkurencingumas, švietimas, užimtumas ir skurdo mažinimas, ekonominė infrastruktūra, energijos vartojimo efektyvumas.

 

Rita Karpuvienė
Visuomeninių ir socialinių projektų konsultantė

Publicum Events
Jogailos 4, 01116 Vilnius
T +370 5 210 7364 | F +370 5 269 0146 | M +370 698 24359
r.karpuviene@publicum.lt
www.publicumevents.lt

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.