Finalininkai aiškūs, o kiti patenkinti

2024-02-19

Ketvirtadienio vakarą kavinėje „Fortūna“ susirinko „Protų mūšio“ antro pogrupio komandos: Babrungo, Žemaičių Kalvarijos, Nausodžio seniūnijų bei Prūsalių bendruomenės „Liepupė“ ir Grumblių bendruomenės „Varnakalnis“ komandos. Šį kartą jau pradžioje buvo aišku, kad laukia negailestinga kova. Mūšyje susitiko dvi komandos iš tos pačios seniūnijos teritorijos, o tai visados garantuoja kovą. O juk ir kitos komandos nori laimėti.

Jau po pirmųjų žaidimo vedančiojo Rimanto Gentvilo pateiktų klausimų tai pasitvirtino. Pirmas ratas nustebino, nes jame net kelios komandos teisingai atsakė į pateiktus klausimus. Visgi tolimesnė kova išryškino lyderius. Kartais po atsakymų pateikimo paaiškėdavo, kad kai kurios komandos rado kitokias galimybes išspręsti pateiktas užduotis, nei buvo numatęs vedantysis.

Vienaip ar kitaip, bet žaidimo pabaiga artėjo. Varžytuves prižiūrėjęs ir rezultatus skaičiavęs Virginijus Malinauskas iš Plungės technologijų ir verslo mokyklos fiksavo: pirmąją vietą užėmė Babrungo seniūnijos komanda, vadovaujama seniūnės Rūtos Jonušienės. Jos vadovaujama komanda surinko 32,5 taško ir pateko į finalą. Antrąją vietą, atsilikusi šiek tiek daugiau kaip tašku, užėmė Nausodžio seniūnijos komanda, vadovaujama Gintaro Domarko. Jie taip pat finale. Jų principiniai varžovai Prūsalių bendruomenė „Liepupė“ užėmė trečiąją vietą. Grumblių bendruomenė „Varnakalnis“ ir Žemaičių Kalvarijos seniūnijos komanda užėmė atitinkamai ketvirtąją ir penktąją vietas.

Sekanti kova numatyta vasario 22 dieną 18 valandą kavinėje „Fortūna“. Čia susirungs Stalgėnų, Tverų, Daugėdų seniūnijų, Plungės savivaldybės administracijos bei Žlibinų bendruomenės komandos.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.