Europos Komisija organizuoja Europos Sąjungos bendrosios rinkos mėnesio projektą ir rengia plataus masto viešas internetines diskusijas, kuriose gali dalyvauti visi Europos gyventojai.

2013-10-07

Europos Komisija organizuoja Europos Sąjungos bendrosios rinkos (toliau – bendroji rinka) mėnesio projektą ir rengia plataus masto viešas internetines diskusijas, kuriose gali dalyvauti visi Europos gyventojai. Šia Europos piliečių metais įgyvendinama iniciatyva siekiama sutelkti visų valstybių narių žmones ir paskatinti plačias diskusijas apie bendrosios rinkos veikimą ir jos poveikį kasdieniam žmonių ir verslo subjektų gyvenimui. Todėl kviečiame padėti viešinti ši projektą ir jame dalyvauti.

Bendrosios rinkos mėnuo prasidėjo 2013 m. rugsėjo 23 d. ir baigsis 2013 m. spalio 23 d. Internetines diskusijos vyksta svetainėje: http://www.yourideasforeurope.eu/lt.

Šioje svetainėje ES piliečiai kviečiami:

•    pateikti idėjų – dalytis idėjomis su kitais, jas komentuoti ir už jas balsuoti;
•    dalyvauti Įvairių temų intemeto pokalbiuose su politikos kūrėjais ir ekspertais.

Bendrosios rinkos mėnuo suskirstytas j keturis etapus pagal temas:

•    Darbas ir verslas Europoje (nuo rugsėjo 23 d. iki rugsėjo 25 d.)
•    Jūsų socialinės apsaugos teisės bendrojoje rinkoje (nuo rugsėjo 30 d. iki spalio 2 d.)
•    Europa, bankai ir jūs (nuo spalio 7 d. iki spalio 9 d.)
•    Pirkimas, pardavimas ir bendravimas internetu (nuo spalio 14 d. iki spalio 16 d.).

Bendrosios rinkos mėnesio diskusijose gali dalyvauti visi interneto ryšį turintys asmenys iš visų ES valstybių narių. Kiekvienas asmuo turi galimybę būti išgirstas, pasikalbėti su kitais žmonėmis ar su ES politikos formuotojais, pasidalyti savo patirtimi, gauti informacijos apie savo teises ir galimybes bendrojoje rinkoje, pasiūlyti naujų idėjų ir balais įvertinti kitų pasiūlytas idėjas. Diskusijos vienu metu vyks visomis ES kalbomis. Mėnuo bus užbaigtas Euronevvs televizijos debatais Europos Parlamente (Strasbūre) spalio 23 d.
 
Tikimės Jūsų aktyvaus dalyvavimo 2013 m. Bendrosios rinkos mėnesio projekte.

 

LR Ūkio ministerijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.