ES fondų lėšomis įgyvendinti projektai vėl varžysis dėl nugalėtojo vardo „Europos burės 2014“

2014-12-03

Finansų ministerija ir šiemet pakvietė projektų vykdytojus dalyvauti gražia tradicija tampančiuose „Europos burių“ rinkimuose, kuriais siekiama į vertinti ir visuomenei pristatyti didžiausias vertes žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei kuriančius ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamus projektus. Šie metai ypatingi – palydime senąjį finansavimo laikotarpį ir sparčiai rengiama naujajam – 2014-2020 m. ES fondų investicijų Lietuvoje laikotarpiui.

Susirungti dėl “Europos burių” apdovanojimų norą pareiškė net 176 ES fondų lėšomis į gyvendinti projektai iš visos Lietuvos. Finansų ministerijos ir į gyvendinančių institucijų atstovai juos peržiūrėjo ir atrinktus 127 projektus pateikė specialiai suburtai kompetentingai projektų vertinimo komisijai. 27 projektai buvo atrinkti remiantis pagrindiniais vertinimo kriterijais: projekto tinkamumas, naudingumas, efektyvumas, poveikis bei tęstinumas.

Kokie projektai verti geriausiųjų vardo, galėsime spręsti kiekvienas iš mūsų – gruodžio 3 – 17 dienomis savo balsus už labiausiai patinkančius projektus bus galima atiduoti balsuojant internetu…

Daugiau informacijos >>>

 

Rita Karpuvienė,
UAB “Publicum Events”
socialinių ir visuomeninių projektų konsultantė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.