„Erasmus+“ tarptautinio projekto „Hooked on Mathematics“ mokymo (-si) veiklos Turkijoje

2019-05-27

          Kovo 16-24 dienomis „Saulės“ gimnazijos pirmokai Dominyka Bendikaitė, Samanta Eidintaitė, Šarūnas Abromavičius ir Tadas

Balčys bei mokytojos Ligita Erminaitė, Jolanta Mažuknė ir Renata Gudienė dalyvavo „Erasmus+“ tarptautinio projekto „Hooked on Mathematics“ mokymo (-si) veiklose Milo mieste, Turkijoje. Į matematines veiklas jungėsi visi projekto partneriai – Belgijos, Bulgarijos, Italijos, Lietuvos, Rumunijos ir Turkijos mokiniai ir mokytojai. Projekto Turkijoje užsiėmimų metu matematika buvo integruota su šokiu, muzika, sportu, architektūra, tradicijomis, kultūra, literatūra, kalba ir arabų kalbos istorija. Mokiniai šiose srityse atliko įvairius skaičiavimus, taikė matematiką praktiškai, žaidė loginius žaidimus.

          Džiaugiamės produktyviai atlikę numatytas veiklas ir sėkmingai įgyvendinę šios projekto dalies tikslus. Labai svarbi ir pridėtinė jo vertė, nes galėjome pabendrauti su Turkijos žmonėmis, susipažinti su jų kultūra, tradicijomis, gamta, daugiau sužinoti apie kitas šalis ir vis labiau pažinti savo projekto partnerius, tobulinti bendravimo, bendradarbiavimo ir užsienio kalbų kompetencijas.

          Labai džiaugiamės savo mokiniais, jų išmoningumu, nuoširdumu, bendravimu, noru pažinti ir dalyvauti. Tikimės, kad įgyta neįkainojama gimnazijos pirmoko patirtis išliks visam gyvenimui.Projekto vadovės
Ligita Erminaitė ir Jolanta Mažuknė

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.