Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdyje įvertintos ateinančių metų rizikos

2022-12-09

Gruodžio 8 dieną įvyko Ekstremaliųjų situacijų komisijos, kuriai pirmininkauja Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas, posėdis.

Savivaldybės administracijos vyr. specialistas civilinei saugai ir mobilizacijai Vidmantas Mončys paprašė  atvykusių įmonių, įstaigų ir tarnybų atstovų įvertinti, kaip šiemet buvo įgyvendintas prevencinių priemonių įvairioms rizikoms suvaldyti planas. Kalbėta apie vandens, šilumos, elektros, dujų tiekimo užtikrinimą  gyventojams ir kitiems subjektams, gaisrų, hidrotechninių įrenginių avarijų pavojų, užkrečiamų ligų, taip pat ligų, kurias platina laukiniai gyvūnai ir paukščiai, prevenciją.

Atlikus Plungės rajono savivaldybės galimų pavojų ir ekstremaliųjų situacijų rizikos analizę nustatyta, kad 2022 metais Plungės rajono savivaldybės teritorijoje labai didelių pavojų, turinčių labai didelę, didelę ar vidutinę riziką bei padarinius, nebuvo. Pažymėta, kad pavojų rajone ir ateinančiais, 2023 metais, gali sukelti dirbtinių užtvankų avarijos ar jų įrenginių gedimai, žmonių užkrečiamosios ligos, šilumos energijos sutrikimai ir avarijos, vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sutrikimai ir gedimai, taip pat – stichiniai meteorologiniai reiškiniai, augalų ir gyvūnų ligos žemės ūkio veikloje, gaisrai gyvenamosios paskirties pastatuose bei atvirose  vietovėse, kiti bendrųjų rizikų pavojai.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.