Einantiems vėžio gydymo keliu

2024-02-28

Plungės, Rietavo regiono onkologinių pacientų ir jų artimųjų asociacija „Onkologinės ligos draugas“, įmonės kodas 304835374, vadovė Vida Gasauskienė, mob. tel. 8 648 10 746, el. paštas onkologines.ligos.draugas@gmail.com, Facebook puslapis https://www.facebook.com/onko.ligos.draugas, registracijos adresas Fabijoniškių g. 73-56, LT- 07111 Vilnius, kviečia nebūti vienam susidūrus su vėžio liga, o prisijungti ir tapti  asociacijos „Onkologinės ligos draugas“ nariais – turinčius  onkologinę diagnozę pilnamečius asmenis vyrus ir moteris bei  jų šeimos narius. Veikla vykdoma  Plungės, Rietavo, Telšių regione. 

Asociacija „Onkologinės ligos draugas“ yra  POLA (Pagalba onkologiniams ligoniams asociacija) tikroji narė. 

Išduoda POLA kortelę (dėl POLA kortelės gavimo su savanoriu  galite susisiekti mob.tel. 8 648 10 746).

Veiklos sritys: savipagalbos grupės onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems, informacijos teikimas apie pagalbą susirgus onkologine liga, seminarai, mokymai, rengiamos iniciatyvos, teminės popietės, išvykos, bendri užsiėmimai, nuolat domimasi sveikatos klausimais bei informacija apie vėžio ligų  prevenciją, sveikatos stiprinimą, bendraujama, draugaujama.

Asociacija „Onkologinės ligos draugas“ turi facebook puslapį, kuriame dalijasi apie savo veiklą, vykstančius susitikimus, informacija onkologiniams pacientams, jų artimiesiems bei visuomenei.

Draugauja su kitomis Lietuvoje veikiančiomis onkologinių pacientų bendruomenėmis.

Asociacija „Onkologinės ligos draugas“ platina žurnalą „Rožinis gyvenimas“ bei POLA leidinukus nemokamai.

Būkime kartu – nes vienam yra sunkiau, o kartu, išsikalbant, turint informaciją apie pagalbos būdus, palaikymą iš to pačio likimo žmonių – yra žymiai lengviau eiti vėžio gydymo keliu, sveikstant, tolimesniame gyvenime. Būk su mumis!

Asociacijos „Onkologinės ligos draugas“ inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.