Edvinas Šakinis Lenkijoje atstovavo Lietuvos jaunių rinktinei

2021-06-29

Birželio 24-27 d. Poznanėje (Lenkija) vyko Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Į Lenkiją išvyko ir Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo rinktinė, kurią sudarė 20 irkluotojų. Lietuvos jaunių rinktinei šiame čempionate atstovavo Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojas Edvinas Šakinis. Edmundo Gelčinsko auklėtinis dalyvavo 1000 m plaukimo rungtyje vienviete kanoja. 

Atrankiniame etape Edvinas Šakinis 1000 metrų trasą į veikė per 4 min 23.687 sek. Tokio rezultato plungiškiui užteko, kad pateiktų į pusfinalį .

Kitą čempionato dieną Edvinas plaukė pusfinalio etape. Šiame etape Edmundo Gelčinsko treniruojamas sportininkas trasą į veikė per 4 min ir 16.223  sek., bet to neužteko, norint patekti į finalą.

„Manau, kad galiu plaukti geriau, bet savo pasirodymu šiame čempionate likau patenkintas. Kvietimas atstovauti rinktinei ir dalyvavimas šiame čempionate leido man pamatyti, kokie yra varžovai. Dabar žinau, į kokius savo varžovus turiu lygiuotis,“ – taip apie savo pasirodymą kalbėjo Edvinas Šakinis.

 

Plungės SRC inf. 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.