„Edukacija kitaip” tęsia renginių ciklą šeimoms

2016-01-22

       Praėjusių metų pabaigoje į steigta viešoji į staiga „Edukacija kitaip“ pamažu tampa žinoma. Plungiškiai patenkinti čia vykstančiais anglų kalbos kursais, konsultacijomis,  kūrybinėmis dirbtuvėlėmis šeimos nariams bei vykstančiais susitikimais, skirtais sveikatai puoselėti.

      Nemažai į domių renginių numatyta ir kitą savaitę. Labai reikalingas ir laiku (padidėjus gyventojų sergamumui) sausio 25 dieną 17.30 val. rengiamas susitikimas su Žolinčių akdemijos lektore Janina Danieliene. Vakaro tema – „Vaistažolių naudojimas šaltuoju metų laiku – vaikams, paaugliams, senjorams“. Vakaro viešnia supažindins, kokius vaistažolių mišinius naudoti žiemos vakarais, kaip ir kokiomis arbatomis palepinti savo vaikus, šeimos narius, artimuosius, patars, kaip atpažinti vaistinius augalus, supažindins su jų gydomosiomis savybėmis.

      Sausio 26 dieną rengiamos integruotos technologijų ir ugdymo karjerai pamokos su labai gražiu pavadinimu „Mergaičių mokyklėlė“. Pamokas ves Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro dėstytojos. Pamokose mergaitės sužinos į vairias grožio terapijos naujienas, susipažins su studijų ir karjeros galimybėmis, mokysis šventinio ir kasdienio makiažo bei daug kitų mergaitiškų subtilybių.

      Sausio renginius užbaigs plungiškių pageidautas susitikimas su gydytoja natūrologe, eterinių aliejų žinove D. Butnoriene. 29 dieną 17.00 valandą kviečiame į susitikimą su gydytoja, o šio vakaro tema – „Visa tiesa apie žarnyno valymą“.

      Jau planuojami ir vasario mėnesio renginiai. Juos planuojame pradėti mokantis visiems šeimos nariams pasigaminti į vairių ir spalvingų Užgavėnių kaukių.

      Norime priminti ir paprašyti, kad į visus renginius registruotumėtės eletroniniu paštu edukacijakitaip@gmail.com.

      Renginiai vyksta Telšių g. 5, Plungėje  (II aukštas).

 

Lina Beniušė, VšĮ Edukacija kitaip” direktorė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.