Džiaugiamės, kad esate šalia !

2016-04-14

 

 

      Patys svarbiausi dalykai – dar prieš akis, bet pusė distancijos jau įveikta !!!

      Lietuvos parolimpinės lengvosios atletikos rinktinės sportininkas Modestas Grauslys įrodė, kaip  garsiai gali skambėti lietuviška žemaičio pavardė Italijos Grosseto miesto atvirajame stadione:

„MODESTAS GRAUSLYS – uno quatro primo !!!”

„MODESTAS GRAUSLYS – pirmas iš keturių !!!”

      Modestas Grauslys 2016 m. balandžio 7-11 d. Italijoje, Grosseto mieste vykusiame atvirajame Italijos Grand Prix lengvosios atletikos čempionate, 100 m sprinto rungtyje užėmė I vietą (13,04 s) ir šuolio į tolį rungtyje – II vietą (5,10 m su koeficientu – 5,54 m) bendroje įskaitoje su silpnaregiais ir I vietą – tarp aklųjų.

      Trenerių – Lietuvos sporto universiteto doc. Alfonso Buliuolio ir sporto vadybos trenerės Redos Rokienės – bei jų sportininko laimėjimas – tai ne tik asmeninis laimėjimas, vainikuojantis profesionalumą, kruopštumą ir atsakingą darbą. Tai kartu ir Plungės miesto laimėjimas, nes visos šio užsispyrusio sportininko pergalės – tik Jūsų, mielieji, pasitikėjimo, suteiktų galimybių ir nuoširdaus palaikymo dėka įgytos! Iš visos širdies dėkojame Plungės LIONS klubui už finansinę paramą, organizuojant sportininko išvykimą į atvirajį Italijos Grand Prix lengvosios atletikos čempionatą, už suteiktą galimybę kovoti dėl patekimo dalyvauti  2016 m. Europos čempionate. 

 
 
 
 
 
Nuoširdžiai Jūsų
M. Grauslio sporto vadybos trenerė Reda Rokienė

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.