Dviračių sporto profesionalai ir mėgėjai kviečiami į Platelius

2018-04-11

Balandžio 15 d., sekmadienį , Žemaitijos nacionaliniame parke, Plokštinės miške, vyks pirmasis (iš keturių) kalnų dviračių varžybų „Žemaitijos Taurė 2018“ etapas, kurį organizuoja Plungės orientavimosi sporto klubas „Versmė“.

Varžybų dalyviai, startavę prie poilsio namų „Linelis“, turės į veikti vieno rato 27 kilometrų ilgio trasą vaizdingomis nacionalinio parko vietovėmis. Stipriausių – elito grupės – sportininkų laukia du ratai, jiems reikės į veikti net 54 kilometrus. Dalyvauti „Žemaitijos Taurės 2018“ lenktynėse gali visi, nepaisant amžiaus ar pasiruošimo – tiek profesionalūs sportininkai, tiek mėgėjai. Trasos maršrutas bei profilis parinkti taip, kad varžybos būtų idomios visiems dalyviams – pakankamai sudėtingos profesionaliems dviratininkams, bet tuo pačiu į veikiamos ir kiekvienam dviračių sporto mėgėjui. Vaikams iki 12 metų bus paruošta 1,5 km ilgio trasa.

Šį , pirmąjį , varžybų etapą Žemaitijos nacionaliniame parke klubas „Versmė“ organizuoja jau 6 metus iš eilės. Antrojo etapo varžybos numatytos liepos 6 dieną Telšių rajone, prie Germanto ežero, trečiojo etapo varžybos – rugpjūčio 6 d. Lapiuose (Klaipėdos rajonas), o paskutiniojo, ketvirtojo, etapo – spalio 8 dieną Bubiuose (Šiaulių rajonas). Į kiekvieną šių varžybų etapą ankstesniais metais susirinkdavo apie 200 dalyvių, ne mažiau tikimasi sulaukti ir šiemet.

Kasmet šiose lenktynėse dalyvauja vis daugiai plungiškių. Šiuo metu jau užsiregistravo apie 30 dviratininkų iš Plungės rajono. Šie dviratininkai, susibūrę į komandą „Versmė MTB“, jau visą mėnesį treniruojasi mindami pedalus Plokštinės mišku ir planuoja dalyvauti ne tik šiose lenktynėse, bet ir varžybose dviračiais kituose miestuose.

Kviečiame visus, norinčius gerai praleisti laiką, balandžio 15 d.,11 val., atvykti prie Platelių ežero, šalia poilsio namų „Linelis“, ir su bendraminčių būriu į veikti 27 km trasą Plokštinės mišku. Pagrindinių lenktynių startas – 12 val. (pageidautina išankstinė registracija elektroniniu paštu okversme@gmail.com).

 

Organizatorių vardu Gintaras Domarkas

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.